Dobehni si dobiť energiu východom slnka

10. mája 2018
Adidas

Ranný beh pri východe slnka ti dokáže dobiť baterky na celý deň. Je to čas, keď celé mesto ešte spí, no tí najskalnejší bežci už majú prvé kilometre v nohách. Prekonaj sa aj ty a dobehni v sobotu 19. mája na podujatie Run the Golden Hour.

Nepremeškaj svoju šancu a uvidíš ako slnko zobúdza spiacu Bratislavu. Okrem toho však uvidíš horúcu novinku – bežecké tenisky adidas SOLARBOOST s vesmírnou technológiou.    

adidas pozýva všetkých bratislavských bežcov na výnimočné podujatie Run the Golden Hour. „Ráno je ten najkrajší čas na behanie. Východ slnka je magický moment, kvôli ktorému vždy rád vstanem. Verím, že v sobotu 19. mája ho zažijem spolu s desiatkami rovnako motivovaných bratislavských bežcov,“ pozýva na podujatie kapitán adidas Runners Leo Lendvorský.

V sobotu 19. mája o 4.45 ráno sa na Bratislavskom hrade stretnú všetci nadšení bežci, ktorí si spolu dobijú energiu pri východe slnka.

Okrem výnimočnej atmosféry sa môžeš tešiť aj na spoločnú rannú jogu, 5 kilometrový beh Bratislavou a svieže raňajky na druhom brehu Dunaja – v adidas Runners Base. Navyše máš jedinečnú možnosť vyskúšať si nové bežecké tenisky adidas SOLARBOOST.

Podujatie je otvorené pre každého. Viac informácií o podujatí nájdeš tu: https://bit.ly/adidas_rannybeh

Tie tak zažijú svoju premiéru v uliciach Bratislavy. Bežecké tenisky adidas SOLARBOOST predstavujú úplne nový technický model s vesmírnou technológiou. Vďaka technológií BOOST a Tailored Fibre Placement sú nové tenisky extra ľahké, ponúkajú dokonalé odpruženie a prvotriedne pohodlie. Bežecká obuv je inšpirovaná technológiami, ktoré sa využívajú v NASA, stelesňujú dokonalú funkčnosť, výkon a pomáhajú bežcom využívať maximálne množstvo energie.

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 8/2018

Objednať
Relax na Facebooku