Súťaž o exkluzívne kozmetické balíčky pre mužov od vegánskej kozmetiky Bulldog

27. septembra 2018
Výhra Bulldog RElax

Unikátnu a vo svete obľúbenú pánsku vegánsku kozmetiku si už môžu dopriať aj slovenskí muži. Britská kozmetika ponúka tie najkvalitnejšie produkty založené na najlepších, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch skúsených expertov na mužskú pleť.

Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov aj vegánov.

Produkty boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté tak, aby fungovali jednoducho a efektívne v každom veku. Kozmetika pre mužov Bulldog je trendy, moderná a je k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť

sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Vďaka výťažkom z aloe vera, ktorá podporuje zvlhčenie, upokojuje pokožku najmä po holení.

Camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny povzbudzuje  obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu.  Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.

Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť
Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť

Odporúčaná cena:  8,99   za 100 ml balenie

Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť

nezanecháva na pokožke mastné ani lepkavé stopy. Obsahuje baobabový olej, ktorý je známy svojimi zvláčňujúcimi a upokojujúcimi účinkami, ovsený olej s vysokým obsahom formujúcich omega-6 a vyživujúcich omega-9 mastných kyselín.

Olej zvyšuje obrannú funkciu pokožky a zabraňuje jej poškodeniu. Výťažok zo vzácnej vrbovky úzkolistej zase redukuje začervenanie a podráždenie pleti.

Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť
Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť

Odporúčaná cena:  8,99  za 100 ml balenie

Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť

je určený na denné použitie, pre všetky typy mužskej pleti, najlepšie dvakrát denne –  vždy ráno a večer. Použitie je jednoduché, stačí naniesť na vlhkú pokožku, napeniť a opláchnuť.

Obsahuje výťažky z aloe vera so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi účinkami, camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ktorý zabraňuje starnutiu pleti.

Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť
Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť

Odporúčaná cena:  5,10   za 150 ml balenie

Bulldog Hydratačný krém proti vráskam

obsahuje komplex antioxidantov z rozmarínu, echinaceu a vitamín E. Je špeciálne navrhnutý pre hydratáciu pokožky, ktorú zanecháva jemnú a vláčnu. Redukuje tvorbu vrások a pokožku nemastí.

Bulldog Hydratačný krém proti vráskam
Bulldog Hydratačný krém proti vráskam

Odporúčaná cena:  13,50   za 100 ml balenie

O značke Bulldog:

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov v starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky. Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007.

Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.

Súťaž o tento balíček exkluzívnej vegánskej kozmetiky Bulldog.
Súťaž o tento balíček exkluzívnej vegánskej kozmetiky Bulldog.

Súťažná otázka

Súťaž o balíček exkluzívnej vegánskej kozmetiky Bulldog, ktorý obsahuje  produkty určené na starostlivosť o pleť.

Napíšte aspoň dve zložky, ktoré obsahuje Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť.

Vaše odpovede nám píšte do komentárov  pod tento post na Facebooku magazínu Relax.

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 3/2019

Objednať
Relax na Facebooku