Viete ktorý spinningový bicykel je naozaj najlepší?

Veľká sieť LA Fitness, ktorá tieto bicykle používa už približne 10 rokov a do údržby dáva iba pár dolárov.

Chceli by ste pre seba ten najlepší spinningový bicykel, no neviete sa rozhodnúť. Na internete na Vás skáče reklama na bicykel z každej strany, každý tvrdí, že ich je ten najlepší, no je tomu naozaj tak?

Výsledky na prvej stránke vyhľadávača častokrát nie sú tie, ktoré hľadáte, ale tie, ktoré firmy chcú aby ste našli.

Čo sa týka výberu spinningového bicykla, prieskum sme spravili za Vás, takže sa môžete na tento výber spoľahnúť. Je to najpredávanejší spinningový bicykel na svete, no v našich končinách nie je až tak známy, pretože sa vyrába v USA. Nebojte sa, cena Vám nevyrazí dych, naopak, milo Vás prekvapí, pretože je nižšia ako pri konkurencii.

Odpoveď je KEISER M3i BIKE!

Najlepší spinningový bicykel
Najlepší spinningový bicykel

Tento nádherný bicykel spĺňa všetky atribúty, ktoré profesionálny, ale aj amatérsky cyklista môže vyžadovať.

Funguje na magnetickom odpore a jeho chod je veľmi tichý a neuveriteľne jemný. Ako jeden z mála vyhovuje užívateľom rôznej výšky a to aj tým, ktorí majú cez 2 metre.

Tento bicykel mal ako prvý zobrazený prevod na obrazovke, aby ste vedeli na akej záťaži bicyklujete a ako prvý získal TÜV certifikát na presnosť a bezpečnosť, čiže každý záber nohou sa Vám ihneď premietne na obrazovke.

Koleso je umiestnené vzadu, aby sa predchádzalo korózii z potu. Páka na zmenu prevodu je komfortne umiestnená hore pod obrazovkou a pre zmenu prevodu sa už nemusíte zohýbať dole.


Vieme Vám vymenovať oveľa viac výhod, ktoré tento bicykel má a konkurenčné bicykle nie, no nechceme Vás zaťažovať všetkými faktami.

Najdôležitejší fakt, či už bicykel používate u seba doma, alebo ste majiteľ fitness centra a bicykle používa verejnosť, je ten, že tento bicykel Vám vydrží najdlhšie zo všetkých.

Od začiatku predaja týchto bicyklov, čo je už viac ako 20 rokov, sa stále používa cez 90%. Dôkazom je napríklad veľká sieť LA Fitness, ktorá tieto bicykle používa už približne 10 rokov a do údržby dáva iba pár dolárov.

Veľká sieť LA Fitness, ktorá tieto bicykle používa už približne 10 rokov a do údržby dáva iba pár dolárov.
Veľká sieť LA Fitness, ktorá tieto bicykle používa už približne 10 rokov a do údržby dáva iba pár dolárov.

Pri výbere bicykla k sebe domov je potrebné zvážiť najmä to, či bicykel plánujete kupovať iba raz, alebo ho chcete meniť často.

Odpoveďou na všetky otázky je práve bicykel od firmy Keiser, ktorý je overený množstvom spokojných zákazníkov, medzi ktorých patria takmer všetky športové kluby NBA, NHL, NFL, MLB, ale aj obrovské veľkoklubv akými sú Real Madrid, Bayern Mníchov, futbalová reprezentácia Nemecka alebo boxer Anthony Joshua a mnoho ďalších.

Medzi priaznivcov tejto značky patrí aj uznávaný kondičný tréner PaedDr. Roman Švantner, ktorý Vám povie viac v tomto videu.

Značka Keiser a séria Cardio nie je iba o tomto kvalitnom bicykli, ale na tomto istom systéme funguje celá ich Cardio séria, kde nájdete aj Eliptický trenažér, Total Body Trainer (bicykel so zapojením rúk), ale aj trenažér pre telesne postihnutých M7i.

Kardio séria
Kardio séria

Počuli ste už o posilňovacích strojoch, ktoré nefungujú na tradičných kovových závažiach, ale na pneumatickom odpore?

 Tento nápad síce narúša Status Quo, na ktorý sme všetci zvyknutí z bežných fitness centier, no je rok 2019 a je čas aby sa aj tento model narušil a my by sme si mali zvyknúť, že doba napreduje v každom smere.

Posilňovacie stroje založené na odpore
Posilňovacie stroje založené na odpore

Silové a funkčné posilňovacie stroje značky Keiser ako jediné na svete fungujú na pneumatickom odpore. Čo to znamená?

Predstavme si obyčajnú kladku, ktorú každý z nás pozná z fitness centra. Táto kladka má kovové závažia naskladané na sebe a podľa schopností si nakladáte viac alebo menej závaží. Zvolíte si cvik a POMALY ho vykonávate, aby Vám náhodou gravitácia pri rýchlejšom pohybe tieto závažia neodhodila a nedajbože nevykĺbila rameno.


Lenže ak sa nad tým zamyslíme, v bežnom živote nevykonávame pohyby pomaly, či áno? Zdvíhame nákup pomaly? Zatvárame skrinku pomaly? Myslím, že nie a preto by sme mali vykonávať aj náš tréning v rýchlosti života.

Naopak stroje Keiser sú napojené na kompresor a tlak si tak viete regulovať priamo na stroji tlačítkami plus a mínus, tak ako hovorí aj pán Švantner vo videu. Na obrazovke vidíte odpor v kilogramoch, počet opakovaní a výkon, akým ste pohyb vykonali.

Preto môžete cvičiť vo Vami zvolenom odpore akoukoľvek rýchlosťou a nič Vám nehrozí. Naopak Vám tento veľmi jemný pohyb šetrí kĺby a väzivá a predchádzate tak zraneniam a neželaným bolestiam.

Tenis progression
Tenis progression

Medzi najpredávanejší produkt tejto značky patrí taktiež tzv. Functional Trainer, najuniverzálnejší posilňovací stroj. Ramená tohto stroja sa dajú nastaviť do rôznych polôh zdola nahor, čo Vám zaistí možnosť trénovať nekonečné množstvo cvičení, medzi ktoré patrí napríklad simulácia akéhokoľvek športového pohybu, ktorý vykonávate. Či už je to švih hokejkou, golfovou palicou, raketou, atď. Na tomto stroji si ho nacvičíte a viete, že si neublížite.


Táto značka je naozaj budúcnosť. Presvedčte sa o tom sami.
www.xpe.sk

Vaše reakcie