Dokúpte mu výbavu. Aj mužská pleť potrebuje starostlivosť.

20. decembra 2019
Mužská kozmetika

Poznáte muža, ktorý na seba každý večer vrství produkty – použije najprv sérum, potom očný a nočný krém v nádeji, že o pár týždňov uvidí výsledok? Kdeže, chlap to chce mať rýchlo za sebou. Takže naplniť jeho poličku v kúpeľni pravdepodobne zostane na vás…

Muži venujú väčšiu pozornosť svojmu telu, športovým výkonom alebo záľubám a s veľkou pravdepodobnosťou aj stravovaniu. Potreby svojej pleti však s prehľadom ignorujú.

Mužská pleť je hrubšia, mastnejšia a produkuje viac podkožného mazu, ale aj ona potrebuje vyčistiť a hydratovať.

„Kozmetika pre nich asi nikdy nebude témou číslo jedna,“ hovorí dermošpecialistka z lekární Dr. Max. Veronika Blahová. „Mali by sa však naučiť aspoň dve veci – ako si pokožku správne čistiť a ako ju hydratovať.“

Dobrou správou je, že starostlivosť o mužskú pleť je menej náročná ako naša večerná jazda pred zrkadlom. „Zvyčajne si vystačia iba s čistiacim gélom, hydratačným krémom a balzamom po holení,“ ubezpečuje odborníčka.

Pánska kozmetika Nuance for Men sa predáva v lekárni Dr. Max a dodá mužskej pleti ráno energiu, dôkladne ju vyčistí, po holení upokojí a v noci opraví škody, ktoré na nej majiteľ alebo znečistenie a prírodné živly napáchali.

Čistiaci gél Nuance for Men
Čistiaci gél Nuance for Men

Už žiadne mydlo na tvár! Čistiaci gél Nuance for Men dôkladne čistí, tonizuje a hydratuje a nezaberie to ani viac času ako zvyčajne. Stačí si vytlačiť obsah tuby do dlani. Navyše krásne vonia po citrusoch!

Energizujúci ranný gél Nuance for Men
Energizujúci ranný gél Nuance for Men

Energizujúci ranný gél Nuance for Men pokožku upokojuje, chráni pred starnutím a dodáva jej energiu. Nezanecháva mastný film, takže nikto okrem vás nebude mať potuchy, ako dôkladne sa váš muž o seba stará.

Elixír po holení od Nuance for Men
Elixír po holení od Nuance for Men

Žiadne podráždenie a pocit pálenia. Elixír po holení od Nuance for Men poskytuje chladivý efekt, pokožku upokojuje, hydratuje a dokonca má anti-ageing účinky – ale to povedzte len tak medzi rečou. Jasné, že mu na tom (ne)záleží…

Regeneračný nočný krém Nuance for Men
Regeneračný nočný krém Nuance for Men

Regeneračný nočný krém Nuance for Men sa okamžite vstrebáva a nezanecháva pleť mastnú! Nezostane po ňom žiadny dôkaz. Dôležité však je, že pleť v noci vyživí, hydratuje a chráni pred starnutím.

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 4/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia