Čítanie do karantény

24. marca 2020
Čítanie do karantény. Čítanie časopisov deti. Foto: Shutterstock

Zaujímavé čítanie pre dospelých, ale aj deti v karanténe. Tieto časopisy vám pomôžu vzdelávať vaše deti.

Čítanie pre múdre deti

1 Zázračná planéta

Všetkých malých vedcov motivuje do čítania časopis Zázračná planéta. Je to ako pravidelná encyklopédia najnovších poznatkov a deti ju milujú čítať.

2 Svet zvierat

Aj vaše deti milujú zvieratá? Všetky zaujímavosti sa dozvedia v časopise Svet zvierat. Ročné predplatné časopisu Svet zvierat teraz len za 9,90 €.

3 História

Človek sa vraj nevie správať múdro, ak nepozná históriu. Časopis História vám predstavuje populárnym a pútavým spôsobom veci, o ktorých vás asi na dejepise neučili.

Časopisy o životnom štýle

1 Magazín Relax

Ako sa stravovať, ako cvičiť a kam na rodinnú lyžovačku? S motiváciou ako žiť zdravšie vám a vašim blízkym pomôže magazín Relax. Nájdete tu mnohé tipy na zaujímavé sezónne výlety po Slovensku alebo okolitých krajinách pre seba a svoju rodinu. Môžete sa spoľahnúť, že časopis vás bude viesť k zdravému životnému štýlu, ale nie k extrémom a rýchlym diétam, ale k múdrejšiemu a trvalému postoju.

Magazín Relax
Magazín Relax

Bežecký magazín Running

Magazín Running je inšpiráciou pre bežcov. Poradí im v bežeckých otázkach, ktoré ich môžu trápiť. Ročné predplatné Runningu teraz len za 9,90 €.

2 Cestná alebo horská cyklistika? Alebo obe?

Máte radšej horskú alebo cestnú cyklistiku? A sledujete Tour de France? Alebo radšej jazdíte po horách? V ponuke máme magazín Cyklistika aj Biker.

Cestujeme aspoň s magazínom Lonely Planet

Pre všetkých nadšencov cestovania je tu časopis Lonely Planet, ktorý má pre vás tie najlepšie vychytávky, zaujímavosti a krásy z rôznych kútov sveta. Ročné predplatné teraz len za 18,90 €.

Celú zvýhodnenú ponuku časopisov nájdete na www.sportmedia.sk.

Čítanie do karantény
Čítanie do karantény
Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 1/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia