JERGY talks – Silvia Langermann

14. apríla 2020
Silvia Langermann

Vypočujte si podcast s lektorkou, pedagogičkou, koučom a psychologičkou Silviou Langermann, ktorá sa venuje koučingu a psychológii takmer 10 rokov.

Silvia Langermann, pracovitá, štruktúrovaná a etická žena. Rodáčka z Bratislavy, absolventka Fakulty manažmentu a Fakulty sociálnych a Ekonomických vied UK v Bratislave. Koučingu a psychológii sa venuje takmer 10 rokov. V roku 2011 založila spoločnosť Power Coaching, kde aktívne pôsobí do dnes.

Má za sebou absolvovaných viac ako 1400 hodín koučing sedení a absolvovala viac ako 136 hodín v špecifickom koučovacom tréningu. Neustále vzdelávanie sa považuje za automatickú súčasť života. Je držiteľkou certifikátu PCC ako aj mnohých ďalších. Od roku 2019 je vedená v zozname MEDIÁTOROV na Ministerstve spravodlivosti SR. Lektorka, psychologička, kouč, pedagogička.

V podcaste sa dozviete: kedy zistila, že chce byť psychologičkou a koučom / o prínose a hodnote, ktorú jej dala vysoká škola a pedagógovia tam / aký je rozdiel medzi koučingom, mentoringom a mediátorstvom / čo je koučing a ako ľuďom pomáha / či sa dá pracovať s človekom, ktorý nechce / akého mala prvého klienta a aký príbeh začal písať / aká je najčastejšia otázka, ktorú klientom kladie / čo ponúka jej spoločnosť Power Coaching / čo pomáha napredovať jej / aké má ciele a vízie / aké knihy berie do ruky / ako trávi voľný čas

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 4/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia