Čo sa dozviete v tretej tohtoročnej Pravdivej histórii?

2. júna 2020
Pravdivá História. Foto: Shutterstock

V máji sme si pripomenuli 75 rokov od konca 2. svetovej vojny a pri tejto príležitosti sme sa s naším popredným historikom Dušanom Kováčom.

Porozprávali sme sa o troch neslávne známych fašistoch zodpovedných za mnohé ľudské osudy – Jozefovi Tisovi, Alexandrovi Machovi a Vojtechovi Tukovi. Okrem toho sa v tretej tohtoročnej histórii dozviete, ako sa liečili choroby v stredoveku, zoznámite sa s desiatimi najhoršími Rimanmi a budete si ďakovať, že ste im neskrížili cestu. Naučíte sa čosi o kráľovskej etikete, dočítate sa o tom, ako prezidentovi Nixonovi pili krv John Lennon s manželkou Yoko Ono, pripomenieme si Nežnú revolúciu aj hlava sa vám zatočí zo šialeného nápadu čínskeho predsedu Maa s názvom Veľký skok vpred, ktorý sa skončil absolútnou katastrofou.

Nech sa vám aj táto Pravdivá história dobre číta.

S najvýhodnejším dvojročným predplatným časopisu Pravdivá história získate 12 vydaní časopisu Pravdivá história a 1 kg kvalitnej kávy Tchibo Barista Espresso v hodnote 19,99 € zadarmo. Nepremeškajte limitovanú akciu a zabezpečte si čítanie až na dva roky:

www.sportmedia.sk/predplatne/pravdiva-historia

Vaše reakcie
Zavrieť reklamu