Pomôž svojmu klubu k výhre, súboj o prvých 5-tisíc vrcholí!

iWatt_Hynek

Beháte s appkou iWatt? Tak zaberte! Už v stredu 15.7. sa skončí prvé kolo Dôverun ligy, v ktorom si víťazné kluby rozdelia 5-tisíc eur. Stále im môžete pomôcť k výhre svojimi výkonmi aj vy.

Dôverun liga je súťaž bežeckých, atletických i triatlonových klubov v aplikácii iWatt, v ktorej si tie najúspešnejšie rozdelia 10-tisíc eur. Polovicu v prvom a polovicu v druhom kole. Potrebujú k tomu čo najviac energie – iWattov – od svojich priaznivcov.

Beháte s appkou iWatt? Tak zaberte!
Beháte s appkou iWatt? Tak zaberte!

Stačí behať, bicyklovať sa či inak sa hýbať a mať v mobile spárovanú svoju športovú aplikáciu s appkou iWatt. Tá premení vami vynaloženú energiu na iWatty a vy ich môžete darovať svojmu obľúbenému bežeckému, triatlonovému alebo atletickému klubu. Čím viac iWattov klub získa, tým väčšia je jeho šanca na finančnú odmenu. Prvé kolo končí 15.7.2020 a druhé prebehne koncom leta, začiatkom jesene.

Ak ste poistení v Dôvere, môžete získať 200 iWattov naviac. Stačí, keď použijete v aplikácii kód, ktorý vám zdravotná poisťovňa pridelí cez svoj web. „Chceme povzbudiť bežcov, aby sa naplno vrátili k svojej záľube a zároveň zmierniť dopady epidémie na bežecký šport,“ vysvetlil Branislav Jendroľ, riaditeľ úseku služieb poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera.

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 4/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia