Kvetov nie je nikdy dosť! To platí aj v interiéri.

19. apríla 2021
Skôr, ako si zaobstaráme nové doplnky do nášho domova, zbavme sa toho, čo už skutočne nepotrebujeme.

Najlepšou výhovorkou na vylepšenie si svojho interiéru je zmena ročného obdobia. Jar sa snaží prísť, no stále sa jej to celkom nedarí. Preto by sme mali prirodzene vniesť do našich domov závan sviežosti a trošku si ju privolať, napríklad kvetinovými vzormi, ktoré môžeme svedomito označiť ako nadčasové.

Po celom svete patria medzi jedny z najobľúbenejších ilustrácií, ktoré využívame na oživenie našich domácností. Dodávajú priestoru teplo a pozitívnu energiu, čo každý rád privíta vo svojom interiéri.

 Jarné upratovanie

Očakávanie jari môžeme prakticky využiť na jarné upratovanie nielen skríň s oblečením, ale aj celého interiéru.

Skôr, ako si zaobstaráme nové doplnky do nášho domova, zbavme sa toho, čo už skutočne nepotrebujeme.
Skôr, ako si zaobstaráme nové doplnky do nášho domova, zbavme sa toho, čo už skutočne nepotrebujeme.

Skôr, ako si zaobstaráme nové doplnky do nášho domova, zbavme sa toho, čo už skutočne nepotrebujeme. Je vám ľúto vzdať sa niektorých vecí, ktoré viete, že by sa dali ešte využiť? V tomto prípade to posuňte niekomu, komu viete, že to pomôže a vyčaruje úsmev na tvári. Keď máme všetky tieto kroky za sebou, nič nám nebráni urobiť si radosť jarnými kúskami do domácnosti, ktoré ju vďaka kvetinovým vzorom premenia na čarovnú záhradu.

Ako zladiť kvetinové vzory?

Kvetinové vzory dokonale ladia s neutrálnym dizajnom a farbami interiéru. V tomto prípade je jedno či sa pozeráme na minimalistický alebo boho štýl. Prepojenie naturálnosti, jednoduchosti a jemných kvetinových vzorov, ktoré sú symbolom prírody, vytvoria harmonický domov bez ohľadu na to, aký štýl zvolíme.

Kvetinové vzory dokonale ladia s neutrálnym dizajnom a farbami interiéru.
Kvetinové vzory dokonale ladia s neutrálnym dizajnom a farbami interiéru.

Najlepšie na tejto symbióze je, že ju viete aplikovať do akejkoľvek časti domu či bytu. Každá izba je ako stvorená na daný vizuálny zážitok, ktorý môžete vytvoriť aj u vás doma.

Štýlová kuchyňa

Keď sa pozrieme na kuchyňu komplexne, musíme brať do úvahy nielen taniere či poháre, ale všetky možné doplnky a textílie, ktoré v danej časti domova používame.

Keď sa pozrieme na kuchyňu komplexne, musíme brať do úvahy nielen taniere či poháre, ale všetky možné doplnky a textílie.

Tento letný kokteil farieb dizajnéri použili na viacero produktov a vy si z nich dokážete vyskladať rozkvitnutú kuchyňu, o ktorej ste doteraz ani nesnívali. Či už začneme pri základnom prestieraní ako sú taniere, misky, šálky až po fľaše na vodu, uzatváraciu nádobu alebo obrus na stôl. Záleží už len na vás, ako si to celé vyskladáte, aby to sedelo podľa vašich predstáv a vkusu.

Na estetike a pohodlí záleží

Obývacia izba je priestor, kde sa stretáva celá rodina a blízki priatelia. Práve preto by mala spĺňať hneď niekoľko funkcií, ako sú praktická a estetická spojené so zónou komfortu. To znamená zariadiť si miestnosť tak, aby na prvý pohľad žiarila, a keď si v nej nájdete svoje miesto či už na sedačke, v kresle alebo v hojdacej sieti, váš relax v momente začne.

Na estetike a pohodlí záleží.

Toto všetko viete docieliť doplnkami s kvetinovými vzormi, v podobe mäkučkých, na dotyk jemných vankúšov a farebných diek, ktoré sa vždy zídu počas jarných večerov. Rovnako môžete využiť aj praktickú funkciu a to formou rôznych krabíc z kvetinovej kolekcie, ktoré vám nezaberú kopec miesta a verte, že odkladacieho priestoru nie je nikdy dosť.

Kráľovské raňajky do postele

Snívali ste o raňajkách do postele vo veľkom štýle? Tento raz ich skutočne zažijete. Prvé, čo uvidíte, keď ráno otvoríte oči, bude lúka plná rozkvitnutých kvetov.

Hovoríte si, ako je to možné? Veľmi jednoducho! Celé to dokážete zariadiť prostredníctvom nových obliečok plných farebných kvetinových ilustrácií.

V posteli ako na lúke.

Ak by tých kvetov bolo na vás priveľa, viete farbu posteľnej bielizne svojho partnera či partnerky zvoliť v jednom odtieni. Ostatné doplnky do spálne zladíte už podľa vlastného uváženia.

Vaše reakcie