Nová cyklomapa Dolného Rakúska 2022

20. mája 2022

TOP 10 cyklotrás pre milovníkov cyklistiky s celkovou dĺžkou vyše 1 400 kilometrov!

Vďaka výbornému značeniu, kvalitným prevádzkam pre cyklistov, množstvu pohostinstiev a viech, ako aj servisných staníc si môžete jazdu na bicykli vychutnať bez akýchkoľvek starostí. V historickom srdci Rakúska spája husto prepletená sieť cyklistických chodníkov očarujúce kultúrne dedičstvo a neobyčajnú rozmanitosť krajiny. 

Každý nájde to svoje 

V cyklomape Dolného Rakúska je okrem TOP 10 cyklotrás vybraných šesť zaujímavých výletných tipov vedúcich pozdĺž chladivých riek, tienistými lesmi, popri slnkom zaliatych vinohradoch a historických kultúrnych pokladoch, ktoré ponúkajú dokonalý pôžitok z jazdy na bicykli vo všetkých jeho podobách. 

Vytiahnite horský bicykel 

Aj nadšenci horskej cyklistiky tu nájdu tie najlepšie podmienky: Ľahšie trasy pre začiatočníkov a zjazdy pre pokročilých cyklistov vedú najkrajšími časťami krajiny – popri Dunaji, cez lesy v oblasti Waldviertel, zvlneným regiónom Mostviertel, alebo cez vinohrady oblasti Weinviertel. 

Na bikoch aj s deťmi 

Rodiny s deťmi ocenia výber 14 cyklotrás určených najmä pre menších nadšencov cyklistiky. Pri trasách sú uvedené odporúčaný vek, aj dĺžka trasy. Či už ide o trasy cez tunely, k vodopádom či trajektom cez Dunaj, detské trasy sú ľahko zvládnuteľné a najmä bezpečné.  

Nezabudnite si cyklistickú mapu Dolného Rakúska zobrať vždy so sebou. Môžete si ju stiahnuť online na www.dolne-rakusko.info


Text: RELAX
Foto: © Niederösterreich Werbung/Stefan Fuertbauer

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu