Najnovší RELAX je v predaji. Na aké témy sa môžete tešiť?

24. augusta 2022

Pripravili sme pre vás opäť množstvo podnetných tém a ochutnávku z nich nájdete v tomto článku.

Bikepacking ako forma terapie prírodou

Príroda nám môže pomôcť dať do rovnováhy chaos a obavy každodenného života. Čo keby ste ňou tentoraz na bicykli nepresvišťali, aby ste stihli nedeľný obed alebo si zlepšili priemernú rýchlosť výjazdu, ale zastavili sa a nechali ju, nech pôsobí na všetky vaše zmysly trochu dlhšie?

Prejedzte sa k mladosti

Sami sa síce nemôžeme rozhodnúť, ako dlho budeme žiť, ale dnes už je jasné, že si náš pobyt na zemi dokážeme úspešne skrátiť. Vedeli ste, že ak si zachováte dobré zdravie, môžete žiť v priemere až o 15 rokov dlhšie? To sa už oplatí zvážiť!

Prečo priberáme? Lebo málo jeme

Emócie vplývajú na naše zdravie, kvalitu života, aj na to, ako vyzeráme. Pri chudnutí sú dôležité nielen pohyb a strava, ale aj to, v akom stave je naša myseľ. Práve na tento faktor sa v podcaste Všeobecne o zdraví Všeobecnej zdravotnej poisťovne zamerala Eva Peterová v rozhovore s výživovou špecialistkou Veronikou Hanákovou.

Tento článok je už online na našom webe a môžete si ho prečítať tu.

Perfekcionizmus vás zničí. Vymeňte ho za spokojnosť

Moderný svet nás doviedol k presvedčeniu, že len to, čo je perfektné, sa počíta a chybovať sa jednoducho nesmie. Perfekcionizmus však môže byť cestou do pekla, pretože odsúva bokom duševnú rovnováhu a spokojnosť. Ako ich znova nájsť?

Školský rok sa blíži. Ako nakopnúť detský mozog?

Fungovanie mozgu zvykneme považovať za samozrejmosť a väčšina z nás si ani neuvedomuje, že nielen dospelý, ale aj detský mozog potrebuje adekvátnu starostlivosť a podnety.

Tento článok je už online na našom webe a môžete si ho prečítať tu.

Hlava na bicykli

Pri bicyklovaní sú síce “najdôležitejšie” silné nohy, srdce a pľúca, ale rovnako podstatné je používať počas jazdy zdravý rozum.

Nebaví vás čakať na najnovšie vydanie časopisu RELAX?

Rovno si ho predplaťte – od výhodného predplatného vás delí len pár klikov: Chcem si predplatiť Relax magazín.
1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu