Nový kočík pre rodiny, ktoré sú neustále v pohybe

25. augusta 2022

Thule uvádza na trh kompaktný a pohodlný kočík pre čo najjednoduchší pohyb v meste. Nový kočík Thule Shine umoňuje rodičom, aby so svojím dieťatom už od prvého dňa zvládali presuny v rýchlom prostredí väčších aj menších miest.

Ľahký, kompaktný a jednoducho ovládateľný kočík je ideálnym pre pohyb v meste a vďaka svojim prémiovým vlastnostiam ponúka pohodlie bez kompromisu. Rodičom umožňuje bezproblémové manévrovanie v akomkoľvek teréne, či už ste si to namierili do mestského parku alebo prechádzate preplnenou autobusovou stanicou.

Praktický spoločník, ktorý si zamilujú nielen vaši najmenší

Nový kočík od Thule je ideálnym pre pohyb po meste a je vhodným pre vaše deti od prvých dní na svete. Jeho všestranné príslušenstvo mu umožňuje doslova rásť s vaším dieťatom. Vďaka bezpečnému, pohodlnému a jednoducho použiteľnému príslušenstvu môžete s vaším potomkom spoznávať mesto už od narodenia – a s vedomím, že je v bezpečí.

V kočíku Thule Shine sa nachádza polstrované a obojstranne polohovateľné sedadlo, veľká vetraná a predĺžiteľná strieška a zabudovaná nastaviteľná opierka nôh pre bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Majte všetko potrebné vždy po ruke

Úložný košík s nosnosťou 10 kg je predpokladom pre to, že si budete mať kam zbaliť všetky potrebné a dôležité veci na akýkoľvek výlet či prechádzku. Okrem toho ponúka flexibilitu, takže cestou domov sa môžete bez stresu zastaviť v obchode a kúpiť pár potravín. A keď prídete domov, môžete ho efektívne uskladniť vďaka samostatne stojacej konštrukcii, ktorá je šetrná k vášmu bývaniu – či bývate vo veľkom dome alebo malom mestskom byte.

Kočík Thule Shine maximalizuje pohodlie rodičov – možno ho tlačiť a zložiť jednou rukou. Trvá to len pár sekúnd, takže s ním stihnete rýchlo naskočiť do auta alebo vojsť do kaviarne.


Text: redakcia
Foto: Thule

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu