Hrejivý interiér v odtieňoch babieho leta

5. septembra 2022

Taký je nový trend Fields of Gold, ktorý hrá všetkými farbami na konci leta a začiatku jesene. Kombinujte ich s prírodnými materiálmi alebo zlatými akcentmi a získate nielen príjemný, ale aj šik interiér!

Skvelou štartovacou pozíciou je neutrálne zariadenie, najlepšie tón v tóne v rôznych odtieňoch od hnedej cez béžovú až po krémovú. Preň sú ako stvorené farby babieho leta: tmavo červená, tehlová alebo horčicová. Vneste ich do svojho domova pomocou bytového textilu. Či už prostredníctvom dekoračných vankúšikov, hrejivých plédov a prikrývok alebo mäkkých kobercov a kožušín. Kombinujte ich ideálne s prírodnými materiálmi a zlatými akcentmi.

Skvelou štartovacou pozíciou je neutrálne zariadenie, najlepšie tón v tóne v rôznych odtieňoch od hnedej cez béžovú až po krémovú. Foto: Möbelix.

Pohodová obývacia izba

Základom je béžová alebo krémová pohovka a stolíky z masívu. Tie môžete doplniť mäkkým svetlým kobercom alebo kúskom z juty. Sedaciu súpravu oživia vankúšiky v horčicovom a vínovom odtieni. Kombinujte tie jednofarebné so vzorovanými, napríklad so zlatými ornamentmi.

Kombinujte jednofarebné vankúšiky so vzorovanými, napríklad so zlatými ornamentmi. Foto: Möbelix.

Na zjemnenie použite na pozadí neutrálne kúsky. Na stenu nad pohovkou zaveste farebne ladiaci obraz a dekorácie z prírodných materiálov, ako je napríklad morská tráva alebo trstina. Korunou tomu všetkému budú drobné zlaté prvky, či už v podobe svietidiel zo zlatého kovu, svietnikov alebo misiek.

Harmonická spálňa

Čalúnenú posteľ s čelom, rovnako ako jednoduchú drevenú, oblečte do žiarivej obliečky – je len na vás, či bude s motívom listov, ornamentmi alebo jednofarebná. Prikrývky potom laďte do rovnakých odtieňov alebo béžových tónov. Doplňte prírodnými koberčekmi, svietidlami z ratanu či bambusu a zlatými detailmi, ako je šperkovnica, lampička alebo rámček na fotografiu.

Čalúnenú posteľ s čelom, rovnako ako jednoduchú drevenú, oblečte do žiarivej obliečky – je len na vás, či bude s motívom listov, ornamentmi alebo jednofarebná. Foto: Möbelix.

Farebná jedáleň

V jedálnom kúte je alfou a omegou stôl z masívu, k tomu pristavte mix stoličiek s prírodným výpletom alebo zo zlatého kovu, a čalúnených kresiel v neutrálnych tónoch. Nebojte sa tohto obľúbeného triku, vďaka nemu nepôsobí žiadna moderná jedáleň fádne.

V jedálnom kúte je alfou a omegou stôl z masívu. Foto: Möbelix.

O farebnosť sa postarajú zaujímavá tapeta alebo obraz na stene a samozrejme samotná pekne prestretá tabuľa. Buď môžete zvoliť jutové prestieranie a farebný riad, alebo naopak vínové podložky a béžový servis. V každom prípade nezabudnite na zlaté príbory či poháre so zlatým okrajom.

Netrúfate si pustiť sa do dekorovania v štýle Fields of Gold sami? Inšpirujte sa TU.


Text a foto: Möbelix

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu