Značka: Bratislava

Zažite štedré Vianoce v Eurovea

12. decembra 2023

Vianoce sú čochvíľa tu a vy tento najkrajší čas v roku môžete stráviť v Eurovea, kde zažijete nielen príjemný čas adventu spolu so svojimi najbližšími, ale aj výhodne nakúpite skvelé darčeky pre celú rodinu.

Rekordná návštevnosť v Eurovea

31. mája 2023

Otvorenie rozšírenia nákupného centra Eurovea prilákalo počas prvých štyroch dní rekordných 330 000 návštevníkov. Najväčšie nákupné centrum na Slovensku sa tak počas uplynulého víkendu stalo najnavštevovanejšou bratislavskou destináciou. Ohlasuje začiatok eventovej sezóny.

Najväčšia gastrozóna na Slovensku bude v Eurovea

22. mája 2023

Už o niekoľko dní budú mať zákazníci Eurovea možnosť navštíviť nielen nové obchody, ale aj najnovší stravovací koncept. Pôvodný foodcourt sa sťahuje do novej nákupnej pasáže na prvé poschodie, kde na rozlohe 3 700 m2 zdvojnásobí svoju kapacitu.

Eurovea otvára 25. mája!

19. apríla 2023

Po 13 rokoch prevádzky sa Eurovea stane najväčším nákupným centrom na Slovensku, keď oficiálne 25.mája otvorí brány novej obchodnej pasáže. S 95 % obsadenosťou predajnej plochy prinesie verejnosti nové značky a inovatívne koncepty.

Devínske jazero je slovenské Serengeti

23. júna 2022

V parku pálffyovského poľovníckeho zámku v rakúskom mestečku Marchegg sa každú jar na všetky strany rozlieha klepotanie zobákov. To sa miestni bocianí mládenci chvália svojimi hniezdami, ktoré po prílete zo zimoviska v Afrike opravili a dobudovali, aby na ne lákali bocianie slečny.

1 2 3 6
Zavrieť reklamu