Značka: bývanie

Nájdite správny štýl pre vašu jedáleň

22. júla 2024

Jedálenský priestor je dejiskom mnohých rodinných a priateľských aktivít. Preto by mal spĺňať praktickú, ale aj estetickú funkciu. Ktorý z nasledujúcich štýlov je vám blízky?

Trendy bývanie v malom priestore

15. júla 2024

Bývať v malom byte či domčeku nie je žiadna tragédia. Aj z nich sa dá vytvoriť pohodlný a štýlový domov plný harmónie. Stačí múdro uvažovať a starostlivo plánovať!

Letné aktivity pre deti na záhrade

1. júla 2024

Letné prázdniny sú konečne tu a vy uvažujete, aký program deťom vymyslieť? Máme pre vás tipy na aktivity z rôznych oblastí. Poďte sa s nami inšpirovať.

Stolovanie na terase. Čo by vám nemalo chýbať?

24. júna 2024

Leto na terase či záhrade je klasika, ktorá oživí teplé dni. Ako si ich však môžete ešte inak spestriť? Stolovaním na čerstvom vzduchu, kde vám domáce jedlo bude oveľa viac chutiť. Inšpirujte sa našimi tipmi, čo by vám pri stole nemalo chýbať.

Ako na poriadok v kúpeľni? Prakticky aj štýlovo!

17. júna 2024

Keďže kúpeľňa je miestnosť, kde zväčša chýbajú centimetre navyše, o to viac je dôležité venovať pozornosť úložným priestorom. INšpirujte sa nasledujúcimi tipmi pre novú, ale aj vašu aktuálnu kúpeľňu.

Inšpirujte sa, ako na letný reštart obývačky

3. júna 2024

Cítite, že by to s nástupom leta chcelo nejakú zmenu vo vašom obývacom priestore? Páčia sa vám nové interiérové trendy a radi by ste si ich zakomponovali do svojej domácnosti, ale nie ste si istí, ako na to? Poradíme, ako na kozmetické úpravy, ale aj zásadnú premenu, a pridáme pár ďalších užitočných tipov.

1 2 3 21
Zavrieť reklamu