Značka: bývanie

Tipy, ako zariadiť izbu pre bábätko

16. mája 2022

V prvom rade s radosťou. Väčšina rodičov si túto aktivitu užíva a dáva priestor svojej kreativite. Aj v tomto prípade sa ale oplatí držať trochu pri zemi a dodržať pár pravidiel.

Šťavnatý interiér, ktorý dýcha exotikou

9. mája 2022

Už sa nemôžete dočkať dovolenky? Lenže tá nakoniec uplynie a čo potom? Doprajte si exotickú atmosféru u seba doma. Vaše prázdniny tak nikdy neskončia.

Ako sa doma schovať pred slnkom? Inšpirujte sa týmito tipmi!

2. mája 2022

Zatiaľ si hrejivé slnečné lúče určite užívate, ale až začnú byť príliš dotieravé, budete najskôr hľadať spôsoby, ako sa pred nimi chrániť. Ako spoľahlivé slnečné clony aj štýlové doplnky interiéru sa osvedčia závesy a rolety podľa najnovších trendov.

Štýlové a praktické trendy zo sveta kuchýň

26. apríla 2022

Plánujete rekonštrukciu kuchyne alebo zariaďovanie nového domova? Kuchynský priestor je bezpochyby jeho srdcom. Zaujíma vás, aké sú aktuálne trendy? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Dajte nový rozmer vášmu exteriéru so štýlovým nábytkom

11. apríla 2022

Keď je pekné počasie, je škoda tráviť čas vo vnútri – posaďte sa radšej na vašu terasu, záhradu alebo balkón. Bude to však chcieť ten správne zvolený nábytok. Či už si vyberiete vonkajšiu pohovku, alebo závesné kreslo, komfort je zaručený!

Teplo prichádza! Pripravte naň svoj balkón či terasu.

28. marca 2022

Nie je nič príjemnejšie ako raňajky na svetlom zaliatom balkóne alebo večerný pohár na terase pri západe slnka a svitu lampášov. Premeňte svoj vonkajší priestor na oázu pokoja a pohody – na veľkosti nezáleží, riešenie existuje pre každého!

1 2 3 9
Zavrieť reklamu