Značka: canon foťák

Prichádza Canon ZIMNÝ CASHBACK, ktorý ti vytrie zrak! 

10. decembra 2023

Ak patríš medzi tých, čo radi vyčkávajú, tak si sa zrejme dočkal Canon cashbacku, ktorý predčí všetky tvoje očakávania! Vďaka aktuálnej promoakcii ZIMNÝ CASHBACK si môžeš vybrať svoju vysnívanú zrkadlovku, objektív alebo mini fototlačiareň a ušetriť pritom niekoľko stoviek eur.

Siahnite po plnoformáte – Canon EOS R8!

10. mája 2023

Dodajte svojej tvorivosti plnoformátovú inováciu. Lepší efekt bokeh, širšie zorné uhly a kvalitu obrazu, ktorá vás ohúri – dokonca aj pri slabom svetle. Presne to prináša novinka od Canon.

1799 €

Canon jesenná fotosúťaž s magazínom Relax!

4. októbra 2022

Relax magazín v spolupráci so spoločnosťou Canon a skupinou Turistika na Slovensku vyhlasuje CANON JESENNÚ FOTOSÚŤAŽ. Prichádza jeseň, ktorá je neopakovateľným obdobím roka a to si akosi prirodzene pýta zvečenenie na fotografiách.

Novinka Canon EOS R7

12. augusta 2022

Nový R7 je prvá APS-C bezzrkadlovka od Canonu na bajonet RF – teda ten, ktorý nájdete na modeloch R3 či R5. Menší snímač má svoje výhody aj nevýhody.

Fototest: Canon EOS M100

13. decembra 2017

Nová „em stovka“ pribudla do ponuky bezzrkadlových fotoaparátov Canon ako začiatočnícka voľba. Taká je však primárne jednoduchosťou ovládania. Vo vnútri ide o celkom silný a schopný foťák.

Zavrieť reklamu