Značka: časopis

Predposledná Zázračná planéta tohto roka je v predaji

28. novembra 2023

Ak ste fanúšikmi rockovej hudby, určite vám je známa anglická skupina Led Zeppelin. Názov tejto legendárnej zostavy vznikol tak, že zopár hudobníkov vytvorilo novú skupinu a mnohí sa smiali, že tento projekt pôjde dolu ako „olovená vzducholoď“ (po angl. lead zeppelin).

Objavte čaro samoty. Napríklad vďaka aktuálnemu RELAXu!

13. novembra 2023

Také ticho, že počujete každý vtáčí šuchot v lístí a vlastný dych. Čistý výhľad bez kazu ďalšej siluety. Žiadne slová, otázky, rozhovory zo slušnosti. Len oslobodzujúci pocit, že je to tu všetko pre vás.

Posledný Running roka 2023 je tu. Čo od neho čakať?

6. novembra 2023

V poslednom Runningu tohto roka nájdete 21 cvikov, vďaka ktorým sa vyhnete zraneniam, a zistíte, prečo sa neoplatí kupovať nové superdrahé tenisky od športového giganta. To ani zďaleka nie je všetko.

Aj pre toto je Zem Zázračná planéta!

19. októbra 2023

S nástupom chladnejšieho počasia sa aj imunita človeka dostáva pod tlak – musí zvládať neustále zmeny počasia, je jednoduché sa „nesprávne“ obliecť a ani sa nenazdáme, už popíjame čaj zabalení do najteplejšej deky v dome.

Novinka od tvorcov magazínu Lonely Planet – TRAVEL PLANET!

21. septembra 2023

V časopise Travel Planet sme si pre vás pripravili sprievodcu pre všetkých tých, ktorí radi cestujú s batohom na pleciach. Prevedieme vás tým najdôležitejším, čo si (ne)zbaliť, dáme vám tipy, ako sa na cestu pripraviť a ponúkneme množstvo trás, po ktorých sa vybrať.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu