Značka: časopisy

Môžu mať zvláštny sex a dokážu zmeniť pohlavie

23. augusta 2019

Jelene majú rohy, samce vtákov žiarivé farby a kravám narástlo vemeno – rozlíšiť samce a samice by malo byť celkom jednoduché. Lenže, ako sa tak často stáva v zvieracej ríši, ani rozdiely medzi pohlaviami nebývajú vždy jednoznačné.

Nová Zázračná Planéta už v predaji – Šéfredaktorka odporúča

16. augusta 2019

Tento rok si pripomíname najväčší technologický úspech ľudstva – výstup človeka na Mesiac –, a preto sme si pripravili veľký článok, ktorý vás prevedie všetkými krokmi, ktoré museli Neil Armstrong, Buzz Aldrin a Michael Collins urobiť, aby sa zapísali do histórie.

Leto s Pravdivou históriou

16. augusta 2019

Hľadáte čítanie na dovolenku, pri ktorom sa dozviete nové historické fakty? Prečítajte si, čo náíjdete v letnom vydaní časopisu Pravdivá história.

Nebezpečné módne trendy histórie a mnoho iného…

4. júna 2019

Ak si myslíte, že dnešný svet je posadnutý vzhľadom a ľudia podstupujú možné aj nemožné, aby sa čo najviac priblížili k dokonalosti, potom si prečítajte náš článok Smrtiaca móda.

Zaujímate sa o históriu?

2. apríla 2019

V týchto dňoch si pripomíname 80. výročie vzniku samostatnej Slovenskej republiky, v ktorej čele stál farár Jozef Tiso, ktorý dal do koncentračných táborov deportovať desaťtisíce Židov.

Najnovšie vydanie

RELAX 6/2019

Objednať
Relax na Facebooku