Značka: časopisy

Čo nájdete v druhom vydaní Pravdivej histórie?

16. apríla 2021

Vo viktoriánskom Anglicku to ženy nemali ľahké. Nesmeli čítať – nehodilo sa to. Nemohli služobníctvu pomáhať pri domácich prácach – bránili im v tom široké sukne.

Redakcia Zázračnej planéty odporúča…

1. apríla 2021

...na Slovensku vládne spravodajským reláciám téma, ako si čo najefektívnejšie poradiť s pandémiou a ako urýchliť očkovanie. Vynárajú sa však pritom viaceré otázky. Očkovať alebo neočkovať? Ak očkovať, ktorou vakcínou? Je však bezpečná? Kto ju schválil? Kedy prídeme na rad?

Bolí vás chrbát? Rozhýbte sa

18. marca 2021

Iste, keď nás bolí chrbát, môžeme si naordinovať niekoľkodňový relax. Oveľa účinnejšie je však cvičenie, ktoré vás rýchlejšie vráti „do hry“. Tak čítajte ďalej, ako sa zbaviť bolesti chrbta.

Šéfredaktorka Zázračnej planéty odporúča

18. decembra 2020

Je to vyše 50 rokov, odkedy sa na Mesiac postavil posledný človek. Možno práve preto si NASA povedala, že nastal čas posunúť prieskum vesmíru na novú úroveň a pripravuje megalomanský program Artemis.

Šéfredaktorka Zázračnej planéty odporúča

18. novembra 2020

Aj vy ste sa už zamýšľali, či sú udalosti, ktoré považujeme za samozrejmosť, vymyslené alebo či sa skutočne stali? Potopa, Lochnesská príšera, zlato španielskych conquistadorov, posadnutia diablom, Bermudský trojuholník... Existujú dôkazy, zlyhali vysvetlenia alebo o čo presne ide?

1 2 3 6
Zavrieť reklamu