Značka: chopok-juh

Na Chopku juhu spustili zasnežovanie

16. novembra 2015

Počas uplynulého víkendu sa spustili snežné delá na južnej strane Chopku v úseku zjazdovky č. 33 Chopok – Predné Dereše.

Na Chopku sa opäť skákalo a jazdilo do bazéna

23. marca 2011

V sobotu bolo už po šiestykrát lyžiarske stredisko Chopok Juh a chata Kosodrevina dejiskom a svedkom veľmi vyderanej akcie, festivalu na snehu, Snowfestu 2011. Vrámci akcie prebehol Big Air, koncerty, jazda cez bazén plný vody a iné zábavky. Celá sobotňajšia akcia sa niesla v duchu vynikajúcej zábavy a super výkonov jazdcov.

Aktuálna reportáž z Chopku juhu: jasno a nula ľudí

9. januára 2011

Na juh sme prišli iba na víkend. Chceli sme sa pozrieť na aktuálne podmienky. Predpoveď pre celé Slovensko znela: v piatok oteplenie a cez víkend dážď, respektíve prehánky. Preto sa práve Chopok svojou vysokou nadmorskou výškou javil ako dobrá destinácia. Skutočnosť nám ukázala, že vybrať sa sem sa vyplatilo.

Jarná lyžovačka na Chopku juhu – po krk prachu

22. marca 2010

Pozrite si niekoľko fotiek z Chopku juhu presne spred týždňa, pondelka 15. marca. V nedeľu sme úspešne zavŕšili freeridový kemp na Kamienke a presúvali sa v hmle, v asi 100 kilometrovom vetri a ukrutnej zime nabalení ruxakmi dolu do Jasnej. Čakali nás preteky Jasná Adrenalín.

Na lyžiach do bazénu? Aj to zažijete na Snowfeste

10. marca 2010

Snowmagazín sa stal partnerom zimného festivalu snehu - SNOW FESTu. Snowfest prebehne, podobne ako vlani, na chate Kosodrevina v dňoch 12. až 14. marca. Okrem množstva kapiel, súťaže v bigairi je na tento rok pripravená novinka – waterslide, teda jazda na lyžiach cez bazén.

Otvorenie sezóny na Chopku juhu: ľadový svah prakticky bez ľudí

30. decembra 2009

Na Chopku juhu sme strávili minulý rok skoro celú zimu a kvôli veľmi dobrým lyžiarskym podmienkam si ho nevieme vynachváliť. Tento rok to je však zatiaľ so snehom trošku horšie, prečítajte si, aké sú naše dojmy z juhu zo začiatku tohtoročnej sezóny.

Zavrieť reklamu