Značka: Eurovea

Umelohmotné nebo prichádza 16. novembra 2023 do slovenských kín

13. novembra 2023

Po úspechoch na filmových festivaloch, vrátane svetovej premiéry na Berlinale a nedávnej nominácie na Európsku filmovú cenu EFA za najlepší animovaný film roka 2023, sa dostáva do slovenských kín celovečerný animovaný film UMELOHMOTNÉ NEBO.

Taliansku značku TWIN-SET nájdete iba v Eurovea

18. októbra 2023

Nový butik TWIN-SET s luxusnou talianskou módou otvoril na prízemí nákupnej pasáže Eurovea svoj jediný monobrand na Slovensku. Známa a obľúbená značka sa tak vracia na slovenskú módnu scénu a dopĺňa ponuku o originálnu ženskosť a taliansku hravosť, ktorá je pre ňu typická.

Rekordná návštevnosť v Eurovea

31. mája 2023

Otvorenie rozšírenia nákupného centra Eurovea prilákalo počas prvých štyroch dní rekordných 330 000 návštevníkov. Najväčšie nákupné centrum na Slovensku sa tak počas uplynulého víkendu stalo najnavštevovanejšou bratislavskou destináciou. Ohlasuje začiatok eventovej sezóny.

Najväčšia gastrozóna na Slovensku bude v Eurovea

22. mája 2023

Už o niekoľko dní budú mať zákazníci Eurovea možnosť navštíviť nielen nové obchody, ale aj najnovší stravovací koncept. Pôvodný foodcourt sa sťahuje do novej nákupnej pasáže na prvé poschodie, kde na rozlohe 3 700 m2 zdvojnásobí svoju kapacitu.

Eurovea otvára 25. mája!

19. apríla 2023

Po 13 rokoch prevádzky sa Eurovea stane najväčším nákupným centrom na Slovensku, keď oficiálne 25.mája otvorí brány novej obchodnej pasáže. S 95 % obsadenosťou predajnej plochy prinesie verejnosti nové značky a inovatívne koncepty.

V akom stave je druhá časť centra Eurovea? Dokončuje sa a pripravuje na otvorenie

8. marca 2023

Už o pár mesiacov sa Eurovea stane najväčším a najkomplexnejším nákupným centrom na Slovensku, keď na ploche 85 000 m2 ponúkne návštevníkom 320 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Aktuálne prebiehajú na stavbe novej budovy nákupného centra a jeho okolia rušné dokončovacie práce, kolaudácie a prípravy pred májovým otvorením.

Zavrieť reklamu