Značka: freeride-2

FREERIDE KEMP V JASNEJ

24. novembra 2015

Freeride kemp pod Chopkom (na Kamennej chate) prebehne v termíne 14.-17. februára 2016. Na kempe sa dozviete základy techniky jazdenia vo freeride a horskom teréne a tiež sa oboznámite s lavínovou problematikou.

Program a štartovka Freeride World Tour 2015/2016

20. novembra 2015

Vieme, že tento rok bude veľmi silná konkurencia kvalitných lyžiarov a snowboarderov. Niektorí zo štartovej listiny vypadnú, zato však dajú priestor talentovaným mladším jazdcom.

Infografika – prežitie v lavíne

5. októbra 2015

Základom je prevencia. Nechoďte do terénu, kde hrozí nebezpečenstvo pádu lavíny. Ak už sa v takomto teréne ocitnete, mali by ste vedieť ako sa v ňom správať a preto si pozorne ešte pred túrou/lyžovačkou naštudujte všetky dostupné materiály na webe a buďte pripravení (hardware & psychika).

Najlepšia jazda roka 2014 – best line of the year!

30. januára 2015

Cody Townsend priniesol do freeridu niečo nečakané. Pozrite si krátke video, ktoré bolo ocenené "Best Line" award na 15-tom ročníku Powder Awards. Spolu získalo dielko ešte cenu "Best Male Performance" a "Full Throttle". Ozaj typický názov, veď posúďte sami:

Chopok prilákal freeridovú ligu

4. marca 2014

Saltá vpred, skoky zo skalného výbežku, čistý štýl jazdy, otočky na neupravenom svahu v najkrajších slovenských žľaboch na Chopku priniesli víťazstvo v CGC Jasná Adrenalín slovenskej freeriderke Stanislave Hajdukovej a Francúzovi Leovi Slamett v kategórii lyže. Prvé priečky v snowboarde patrili Rakúšanovi Alexandrovi Stadteiner a Fínke Mikaele Holsten. Významná medzinárodná súťaž vo freeridovom lyžovaní CGC Jasná Adrenalín predstavila 2. marca 2014 v Jasnej to najlepšie zo svetového lyžovania v prírodnom teréne medzi skalami.

Zavrieť reklamu