Značka: head

Lyžovanie na hlave! Headstand skiing

9. novembra 2016

Túto klasiku od Warrena Millera pravdepodobne nepoznáte. Žiadny lyžiar by ju však nemal opomíňať:) Film bude mať túto sezónu 55 rokov.

Test lyží HEAD WC REBEL i.SL 2012-13

12. septembra 2012

V dnešnom teste by som sa chcel podeliť o jazdných vlastnostiach civilnej slalomky od rakúskeho výrobcu HEAD. Tento model pre sezónu 2012-13 s označením WORLDCUP REBEL i.SL je na rozhraní medzi „ostrou“ pretekárskou verziou WORLDCUP i.SL a viac-menej nepredávanejším modelom SUPERSHAPE i.SL (test Head Supershape).

Head iSupershape: testerov neočarila, ale nás príjemne prekvapila

2. februára 2011

Cez víkend sme sa rozhodli otestovať allmountainové lyže Head iSupershape Titan. Podľa nás ide o výbornú lyžu, ktorá zďaleka presahuje možnosti skupiny allmountain lyží. Naše nadšenie vychladlo po prečítaní si viacerých komentárov v diskusných skupinách na webe.

Deväť najlepších slalomiek sezóny 2010/2011

10. decembra 2010

Pozrite si deväť najlepších lyží, s ktorými si môžete zajazdiť na tvrdom až ľadovom svahu. Lyže testovali profesionálni lyžiari pod vedením olympijského víťaza Franca Klammera.

Testy lyží – Head Supershape, lyže na ktorých vyhráva Šárka Záhrobská

25. januára 2010

Víťazstvo Šárky Záhrobskej na majstrovstvách sveta 2007 v Are postavili pred lyžiarsku odbornú verejnosť otázku: Je tak dobrá, alebo jej k tomu pomohli i lyže HEAD? Obchodné úspechy tejto značky však umožnili prilákať v nasledujúcich rokoch ďalších pretekárov. Podpísali zmluvy s takými zvučnými menami ako: Marco Buechel, Lindsey Vonn, Didier Cuche, Maria Riesch, Body Miller (poradie podľa mojich kritérií)...a mnohí ďalší..

Zavrieť reklamu