Značka: hintertux

Pozvánka na lyžovačku: Snowcamp Hintertux štartuje 2. – 6. júna 2021

29. mája 2021

Liptovský Mikuláš 26. mája 2021 (Forest Skis): Nechcete sa ani vy rozlúčiť so zimou? Ak ste ešte neodložili lyže a lyžiarky na letný spánok, určite vás poteší nasledujúca správa. Rakúske strediská ponúkajú možnosti na výbornú jarnú lyžovačku. Zažiť ju aj môžete s testovaním unikátnych slovenských lyží v doprovode odborníkov, ktorí vám pomôžu vylepšiť si lyžiarsku techniku.

Ako narýchlo tráviť Vianoce na Tuxe

24. decembra 2012

Deň pred Štedrým dňom je totálny odmäk. Tie dve hodiny lyžovania sú síce v peknom snehu, ale v daždi. Vyzerá to ako na jar, Vianoce sa mi tu nechce stráviť, doma ma nič nedrží.

Reportáž z Hintertuxu a test lyží Radical 8SL WC

20. októbra 2010

Podobne ako vlani aj túto sezónu budeme pripravovať testy niektorých modelov lyží. Dnes sme testovali lyže Rossignol Radical 8SL WC na ľadovci Hintertux. Testerom bol Miro Moško, ktorý je skúseným odborníkom a zároveň predajcom kvalitným raceových lyží.

Na úvod sezóny nás príjemne prekvapil Hintertux.

3. novembra 2009

Cez víkend nás ozaj prekvapil. Cestou na burzu lyžiarskej výstroje do Zurichu sme navštívili ľadovec. Počasie bolo jasné, zjazdovky upravené, podmienky jednoducho perfektné.

Slovak, Czech and Polish freeski session at Hintertux (23.-25.10.09)

27. októbra 2009

Uplynulý víkend v Rakúsku sa na ľadovci na Hintertux uskutočnila spoločná akcia freeskierov zo Slovenska, Česka a Poľska. Po roku sem zavítali opäť. Na riderov čakal kvalitne upravený park, rampa, séria railov a mnoho iného, s čím sa pohrali mietni jazdci.

Zavrieť reklamu