Značka: inšpirácia-na-bývanie

Tri jarné a letné trendy pre štýlový domov

20. marca 2023

Premýšľate, čím oživiť svoj interiér po zime? Ako do neho dostať jar a svieže farby, prípadne mu rovno dodať nádych letnej dovolenky? Alebo vyznávate skôr nadčasový štýl bez ohľadu na ročnú dobu? Žiadny problém. Inšpirujte sa týmito 3 trendmi.

Tipy, ako rozvoňať svoj domov

13. marca 2023

Každý asi chce, aby mu po príchode domov príjemne rozvoniaval interiér. Niekomu stačí vôňa čistoty a čerstvého vzduchu, no mnohí si doprajú ešte ďalšie špeciálne zdroje vône – či už sú to vonné oleje, spreje alebo sviečky.

Prečo si vybrať bývanie na mieru?

6. marca 2023

Radi sa necháte uniesť krásnymi obrázkami z interiérových katalógov alebo časopisov? Aj vy môžete mať kuchyňu, spálňu, kúpeľňu či samotnú sedačku ako z lifestylového magazínu. Ako na to? Ideálnym riešením je bývanie na mieru, ktoré vie vyriešiť všetky osobité nároky vášho interiéru a splniť aj najtajnejšie priania.

Trendy dekorácie na jar a leto 2023

27. februára 2023

Premýšľate, ako by ste dodali svojmu domovu iný šmrnc? Alebo zariaďujete nové bývanie a uvažujete, akými dekoratívnymi predmetmi ho doladiť? V každom prípade tu máme zopár tipov podľa aktuálnych interiérových trendov, ktorými sa môžete inšpirovať.

Vytvorte si dokonalý kútik na relax

20. februára 2023

V dnešnom uponáhľanom svete plnom stresu je chvíľa oddychu a pohody na nezaplatenie. Snažte si ju dopriať čo najčastejšie. Budete na to potrebovať len to správne prostredie.

Dokonalé raňajky. Ako na perfektný štart každého dňa?

13. februára 2023

Viete, aké sú dva hlavné dôvody, prečo by ste nemali vynechávať raňajky? Prezradíme vám ich! K tomu pridáme množstvo nápadov i tipov, ako by malo prvé jedlo dňa vyzerať a ako si ho poriadne užiť.

Ako si vybrať posteľ snov?

6. februára 2023

Zariaďujete spálňu, alebo len uvažujete o zmene postele, pretože tá existujúca vám nevyhovuje? Inšpirujte sa nasledujúcimi riadkami – možno vám pomôžu s výberom tej pravej.

Kuchyňa snov v duchu aktuálnych trendov

23. januára 2023

Plánujete novú kuchyňu, alebo rekonštrukciu tej existujúcej? Potom možno hľadáte inšpiráciu, aký štýl, prevedenie aj detaily zvoliť. Môžete ju nájsť aj v súčasných kuchynských trendoch.

Zavrieť reklamu