Značka: jasna

Lyžiarske stredisko Jasná na Chopku v Nízkych Tatrách

1. marca 2019

O stavbe prvej lanovky na Chopok sa začalo uvažovať už po skončení druhej svetovej vojny. Išlo o dvojsedačkovú lanovku vyrábanú Transportou Chrudim v licencii Von Roll, na ktorej cestujúci sedeli bokom k smeru jazdy.

V Jasnej na Svetovom pohári pribudnú kapacity pre divákov

25. januára 2016

Organizačný výbor Svetového pohára v Jasnej reaguje pozitívne na obrovský záujem fanúšikov a vychádza im v ústrety. Pribudne nová FAN zóna a ďalších niekoľko tisíc diváckych miest pri trati čaká na lyžiarov ktorí si chcú pozrieť preteky.

Jasná sa stala najlepším strediskom Slovenska

15. decembra 2015

Stredisko Jasná je oficiálne podľa World Ski Awards najlepšie na Slovensku. To čo všetci dávno vieme potvrdila aj verejnosť a profesionáli pracujúci v lyžiarskom biznise.

Cez víkend otvorilo na Slovensku sezónu 6 stredísk

7. decembra 2015

Cez víkend sa lyžovalo v šiestich slovenských strediskách. Asi najväčšie otvorenie strediska, spolu s úvodnou party prebehlo v Jasnej. Okrem Chopku – severu sa lyžuje už aj na juhu, pričom cez víkend premávali aj zjazdovky na Derešoch s nádielkou prírodného snehu.

Na Chopku juhu spustili zasnežovanie

16. novembra 2015

Počas uplynulého víkendu sa spustili snežné delá na južnej strane Chopku v úseku zjazdovky č. 33 Chopok – Predné Dereše.

Jasná Ski Opening: Party, Dara Rolins a preteky na BMW

16. novembra 2015

Stredisko Jasná plánuje otvorenie 5. decembra 2015. Nenechajte si ujsť party v štýle filmových hviezd a odovzdávania Oscarov. Večer zahrá Dara Rolins, cez deň si odskúšate preteky BMW xDrive.

Chcete sezónku? Odfoťte sa!

18. októbra 2015

Nájdi svoju najlepšiu fotku zo svahu, pridaj ju ako komentár do tohto postu a už len zbieraj lajky! Fotka, ktorá nazbiera najviac lajkov do 25. 11. získa nehynúcu slávu a darček v podobe Šikovnej sezónky 2015 / 2016, teda najlepšej lyžovačky po celú zimu!

1 2 3 5
Zavrieť reklamu