Značka: krádež

Kúpte si bicykel tam, kde vám ho poistia

27. novembra 2018

Na slovenskom trhu je od minulého roku v ponuke prvé poistenie cyklistov a bicyklov vrátane elektrobicyklov. Poistenie vám preplatí krádež. Asistenčné služby zasa v prípade nehody zabezpečia odvoz cyklistu do zdravotníckeho zariadenia, odvoz bicykla do servisu či jeho opravu.

Najčastejšie techniky zlodejov bicyklov – ako ho ochrániť?

26. júna 2018

Podľa policajných štatistík bolo v minulom roku na Slovensku ukradnutých viac ako 650 bicyklov. Zabrániť krádeži sa však dá pomocou kvalitnej zámky. Na trhu je viacero typov, ktoré sú odolné voči rôznym technikám zlodejov.

Kúpte si bicykel tam, kde vám ho poistia

10. júna 2017

Sezóna bicyklov je tu. A s ňou prichádza na slovenský trh aj prvé poistenie cyklistov a bicyklov, vrátane elektrobicyklov. Poistenie vám preplatí krádež bicykla a tiež uhradí za vás škody, ktoré pri bicyklovaní spôsobíte niekomu inému na zdraví, prípadne na majetku.

Čo robiť, aby vám nezmizli lyže

23. novembra 2014

Je to nepríjemné keď si svoje odložené lyže nenájdete na svojom mieste, či už cez deň na svahu alebo v lyžiarni. Samozrejme najzaujímavejšie pre prípadných zlodejov sú drahšie a najnovšie modely lyží, preto vtedy treba byť zvlášť ostražitý. Ponúkame niekoľko tipov ako svoje lyže ochrániť pred krádežou.

Zavrieť reklamu