Značka: lyže

Do školy na lyžiach

14. novembra 2018

Ako kedysi deti chodili na lyžiach do školy na Šumave. Vtipné historické video o lyžovaní, ktoré sa určite oplatí si pozrieť! To bola celkom sranda, nie?

Aké lyže si kúpiť

3. novembra 2018

Výber tých správnych lyží sa s nástupom všakovakých technológií stáva mätúcim. Majú tieto moderné tvary a vymoženosti skutočne význam aj pre rekreačného lyžiara alebo sa z roka na rok množia iba preto, aby sa pohli stojaté vody trhu a zákazník mal pocit, že skutočne potrebuje niečo špeciálne, nové a hlavne drahé?

Na čo nezabudnúť pred odchodom na lyžovačku

30. septembra 2018

Pred tým, než prvýkrát vyrazíte na svah, nezabudnite si okrem nabrúsenia hrán a navoskovania skĺznice skontrolovať nastavenie viazania podľa aktuálnej výšky a váhy. To platí hlavne pre deti, ktoré sú každý rok vyššie aj ťažšie.

Omrzelo vás lyžovanie? Skúste snowkiting!

24. januára 2018

Ak vás omrzelo lyžovanie, buďte akčná a skúste snowkiting. Užite si sneh úplne novým spôsobom mimo preplnených zjazdoviek a radov na lanovku.

Vyberte si tie správne lyže

29. októbra 2017

Hovorí sa, že zvyk je železná košeľa. A je pravda, že aj na tie najnevhodnejšie lyže si človek dokáže zvyknúť. Zvlášť, ak je začiatočník a nikdy predtým na iných nejazdil, pretože nemá s čím porovnávať. Naučte sa zdolávať svahy s pôžitkom.

Ako vybrať lyže

24. októbra 2017

Predpokladáme, že 90 % lyžiarov jazdí na upravenom teréne a zjazdovkách. Náš výber lyží sa preto bude uberať týmto smerom.

Snowboard či lyže? Starajte sa o výbavu!

15. marca 2017

Trávite zimu na lyžiach či snowboarde? Tak ako pri iných športoch, aj v tomto prípade je dôležité, aby ste sa správne starali o výbavu. Veď predsa chcete, aby vám čo najdlhšie a najlepšie slúžila.

90 rokov FISCHER – od výrobcu vozov až po najúspešnejšiu lyžiarsku značku

22. októbra 2016

Keď hovoríme o histórii firmy Fischer Sports , majiteľ Josef " Pepi " Fischer povedal: "Aby sme pochopili súčasnosť a posúdili budúcnosť musíme sa obzrieť naspäť. A to platí predovšetkýmpre firmy. Pestované tradície a štruktúry sú základom , na ktorom staviam súčasnosť aj budúcnosť." A nemožno poprieť, že vie o čom hovorí ako syn zakladateľa firmy a riadi úspešnú rodinnú firmu, ktorá je v tomto roku pripravená osláviť 90 výročie svojho vzniku.

1 2 3 5
Najnovšie vydanie

RELAX 7/2018

Relax na Facebooku