Značka: lyžiarska výbava

Plnohodnotný zážitok zo zimy

27. decembra 2023

Keď sa vonku začne skoro stmievať, keď začne mrznúť a človek má sto chutí vliezť do perín a nevystrčiť nos z domu, je pomerne ťažké hľadať motiváciu na robenie čohokoľvek.

Blizzard: Lyžiarska výbava víťazov

25. decembra 2023

Spoločnosť Blizzard Ski vznikla v Rakúsku v roku 1953 a dodnes patrí ku gigantom v segmente výroby lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Aké lyže sú pre mňa najvhodnejšie? 

14. decembra 2023

Ak ste sa už popasovali s výberom lyžiarskej obuvi a našli najvhodnejšie topánky, nastal čas poobzerať sa aj po správnych lyžiach.  

Ako vybrať správne lyžiarky 

13. decembra 2023

Lyžiarky, ktoré vám správne nesedia, prípadne sú pre vás príliš tvrdé alebo mäkké, dokážu zničiť celý deň a vašou jedinou útechou sa stane večerný wellness.  

Expert Point: Lyžiarky na mieru

12. decembra 2023

Už nemusíte robiť kompromisy a zvoliť si tie lyžiarky, ktoré vás pri skúšaní tlačia najmenej. Využite program Expert Point, do ktorého sú zapojené špecializované lyžiarske obchody, a okrem poradenstva pri výbere ponúkajú aj službu tepelného tvarovania lyžiarskych topánok.

Na čo prihliadať pri výbere detskej lyžiarskej bundy?

7. decembra 2022

Kúpa kvalitnej detskej lyžiarskej bundy nie je to isté ako kúpa bežnej zimnej detskej bundy na každodenné nosenie, pretože pri lyžiarskej bunde je potrebné zamerať sa na viacero detailov a parametrov.

Športovať sa dá v každom počasí

5. decembra 2022

Mať vo výhľade dostatok pohybových aktivít v akomkoľvek počasí je prvý predpoklad toho, aby si na vás zimná melanchólia nedovolila.

Zavrieť reklamu