Značka: nábytok

Štyri tipy, ako vniesť jar do interiéru

3. apríla 2023

S príchodom jari cíti mnoho z nás potrebu akéhosi nového začiatku, a to s čistým štítom. Preto sa niektorí vrháme do dôkladného upratovania domácnosti, triedenia vecí, výmeny textílií, aranžovania čerstvých kvetov do váz a hľadáme možnosti, ako zmeniť interiér. Inšpirujte sa týmito 4 tipmi, ktoré môžu rozžiariť aj váš domov.

Top trendy v exteriérovom nábytku

27. marca 2023

Balkónová a záhradná sezóna sa blíži! Je teda najvyšší čas vytiahnuť pôvodný nábytok, zistiť jeho stav a prípadne sa poobzerať po nových kúskoch. Zoznámte sa s najnovšími trendmi v kategórii vonkajšieho nábytku.

Zútulnite si jesenný domov hrejivým textilom

3. októbra 2022

Ako vniesť do domova teplo? Okrem zapnutia kotla alebo priloženia do kachlí môžete pracovať aj s pocitovým teplom. O to sa postarajú vhodne zvolené farby a materiály bytového textilu.

Jesenný domov v elegantných tónoch čiernej a zelenej

26. septembra 2022

Zariaďujete nový domov a hľadáte pôsobivý nadčasový štýl, ktorý by pristal ako obývačke, tak spálni či jedálni? Alebo len máte pocit, že by to na jeseň chcelo malé oživenie vášho existujúceho bývania? Zvoľte šik kombináciu čiernej a tlmenej zelenej!

Sedačka do obývačky – ktorá je tá pravá?

8. augusta 2022

Výber sedačky je pre väčšinu z nás dôležitým momentom, či už ide o zariaďovanie nového interiéru, alebo len výmenu tohto kúsku nábytku. Je stredobodom obývacej izby, púta na seba pozornosť a určuje úroveň nášho komfortu počas oddychu.

Tri tipy na DIY záhradný nábytok a dekorácie

4. júla 2022

Chceli by ste nejako oživiť svoj záhradný priestor či terasu, ale radi by ste pridali ,,ruku k dielu”? Poďte sa pozrieť, ako môžete svojmu vonkajšiemu priestoru dodať šmrnc vlastnoručne vyrobenými kúskami.

Štýlové a praktické trendy zo sveta kuchýň

26. apríla 2022

Plánujete rekonštrukciu kuchyne alebo zariaďovanie nového domova? Kuchynský priestor je bezpochyby jeho srdcom. Zaujíma vás, aké sú aktuálne trendy? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Dajte nový rozmer vášmu exteriéru so štýlovým nábytkom

11. apríla 2022

Keď je pekné počasie, je škoda tráviť čas vo vnútri – posaďte sa radšej na vašu terasu, záhradu alebo balkón. Bude to však chcieť ten správne zvolený nábytok. Či už si vyberiete vonkajšiu pohovku, alebo závesné kreslo, komfort je zaručený!

1 2 3 10
Zavrieť reklamu