Značka: nábytok

Štýlové a praktické trendy zo sveta kuchýň

26. apríla 2022

Plánujete rekonštrukciu kuchyne alebo zariaďovanie nového domova? Kuchynský priestor je bezpochyby jeho srdcom. Zaujíma vás, aké sú aktuálne trendy? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Dajte nový rozmer vášmu exteriéru so štýlovým nábytkom

11. apríla 2022

Keď je pekné počasie, je škoda tráviť čas vo vnútri – posaďte sa radšej na vašu terasu, záhradu alebo balkón. Bude to však chcieť ten správne zvolený nábytok. Či už si vyberiete vonkajšiu pohovku, alebo závesné kreslo, komfort je zaručený!

Teplo prichádza! Pripravte naň svoj balkón či terasu.

28. marca 2022

Nie je nič príjemnejšie ako raňajky na svetlom zaliatom balkóne alebo večerný pohár na terase pri západe slnka a svitu lampášov. Premeňte svoj vonkajší priestor na oázu pokoja a pohody – na veľkosti nezáleží, riešenie existuje pre každého!

Pustite do svojho domova jar!

21. marca 2022

K jari patria pastelové tóny, kvetinové motívy a ľahké konštrukcie aj materiály. Na jar sa tiež mnoho domácností púšťa do veľkého upratovania. V takom prípade sa zídu rôzne druhy úložných boxov a organizérov.

Dámy, rozmaznávajte sa vo vlastnom toaletnom kútiku!

4. marca 2022

Sú dve veci, po ktorých doma túži takmer každá žena. A tým je samostatná šatňa a dámsky kútik s toaletným stolíkom. To prvé vyžaduje dostatočne veľký byt a vhodnú dispozíciu, ale druhé prianie si môže splniť takmer každá. Ako na to?

1 2 3 9
Zavrieť reklamu