Značka: nealko-pivo

Správna hydratácia aj na jeseň

8. októbra 2023

Denná teplota už ani z diaľky neatakuje tridsiatku, ranná hmla sa čoraz častejšie zakráda aj do nížin, tiene siluet sa predlžujú, slnečný svit stráca na intenzite i dĺžke, farby prírody začínajú meniť kolorit – neklamný znak, že leto ustupuje v našich zemepisných šírkach chladnejšej jeseni.

Druhý polčas pre letné grilovanie

27. augusta 2023

Leto sa nebadane prehuplo do druhého polčasu, ale to ani zďaleka neznamená, že je koniec večerným grilovačkám v dobrej spoločnosti.

Behajte zdravo v každom veku

19. júla 2023

Pribúdajúce roky nemusia byť v behu prekážkou. Skvelé výkony môžete podávať veľmi dlho.

Pri pití si nedávajme nálepky

10. apríla 2023

Kto si s partiou nedá alkohol, často čelí otázkam, či prišiel autom, alebo má na to zdravotné dôvody! To sú typické predsudky, s ktorými sa „v piatok vonku“ stretnete, ak nepijete. A niekedy len so zdvihnutým obočím: To akože fakt nebudeš?

Pime to, na čo máme chuť. Všímavo a bez výhovoriek!

3. marca 2023

Dnes už nemusíme za priateľmi prichádzať so zvláštnym pocitom, pretože jednoducho nemáme chuť vysvetľovať, že nechceme piť alkohol. Iste, mohli by sme si vymyslieť nejakú výhovorku, ale načo? Najlepšou odpoveďou je predsa úprimnosť.

Zabavte sa aj bez alkoholu

1. decembra 2022

Vianočná večera bez aperitívu, Nový rok bez šampanského? Pravdepodobne budete namietať, že sviatky sú predsa o tradíciách! Pravda je ale taká, že trendom sú nové zážitky bez alkoholu. A to, že nepijete, neznamená, že sa nemôžete jašiť, oslavovať a vychutnávať si dobrý nápoj.

Zavrieť reklamu