Značka: priprava

Predsezónna príprava: Julia Mancuso

6. októbra 2015

Američanka, olympijská víťazka a viacnásobná víťazka Svetového pohára trénuje podstatnú časť svojej prípravy na suchu. Tu sú niektoré tipy pre lyžiarov, ktorými sa od nej môžete inšpirovať.

Ted Ligety: Letná príprava 2014

6. októbra 2014

Ted Ligety - kráľ obrovského slalomu. Počas posledných sezón suverénne vyhral Svetový pohár v obrovskom slalome. Tak ako Ligety momentálne nejazdí nik na svete. Dvojnásobný držiteľ olympijského zlata a 23 násobný víťaz Svetového poháru (z toho 22-krát v obrovskom slalome).

Zlepšite si techniku na slalomovom kempe

20. novembra 2013

SSK 2014 je dvojdňový výcvikový kurz pre rekreačných lyžiarov zameraný na výuku techniky a jazdy slalomu a obrovského slalomu. Zajazdite si v bránach ako profesionálni pretekári!

Buďte fit aj v zime a vylyžujte si skvelú postavu!

23. novembra 2012

Plavková sezóna skončila. Telo obaľujeme do početnejších kúskov oblečenia a hlava nám hovorí, že tie kilečka navyše sa v tých všetkých vrstvách stratia. Ale... Byť fit a cítiť sa skvelo v svojom tele nie je len výsada letných mesiacov. Zimné športy vás môžu fantasticky naštartovať a vaše okolie nebude ani vládať skrývať závisť nad vaším vypracovaným telom. Všetko o tom ako prežiť zimu v pohode a ešte oveľa viac nájdete v novom zimnom vydaní časopisu Relax! Čo sa týka stránok samotných, tu nájdete malú ochutnávku toho, čo vás na nich čaká...

Zavrieť reklamu