Značka: salomon

Test: Salomon Thundercross

3. novembra 2023

Tentokrát sa mi do rúk dostali Salomon Thundercross a na tento test som sa naozaj tešil, keďže sú určené do náročných podmienok a ťažkého terénu, a to mám rád. Po vybalení zo škatule ma príjemne prekvapil dizajn a tiež agresívne 5 mm výstupky na podrážke. Poďme ale pekne postupne.

Kopa skvelých noviniek na jesenný trailový beh

30. augusta 2023

Z jesennej kolekcie SALOMON, lídra trailového behu, si vyberie každý. Ponúka obuv, hydratačné vesty, oblečenie a doplnky pre každého bez ohľadu na ambície, počasie či vzdialenosť.

Jesenná kolekcia Salomon priam láka do prírody

24. augusta 2023

Široká paleta modelov uspokojí kompletné spektrum outdoorových nadšencov – od backpackerov, ktorí vyrážajú na niekoľkodenné túry, cez ortodoxných milovníkov hôr až po víkendových turistov, ktorí utekajú z mesta do prírody a užívajú si výlety s rodinou.

Jari dominujú ľahkosť a všestrannosť

21. apríla 2023

Zbrusu nová, ľahká a všestranná obuv stvorená pre všetky vaše outdoorové aktivity, odolné, ale ľahké batohy a vysokofunkčné oblečenie. To je nová jarná outdoorová kolekcia francúzskej značky Salomon.

Salomon Freeski TV odštartovala deviatu sezónu

10. novembra 2015

Freeski televízia Salomonu je tu s nami už deviatu sezónu. Za toto obdobie vyprodukovala množstvo kvalitného lyžiarskeho materiálu a inšpirovala generáciu riderov. Aj túto zimu sa môžete tešiť na skvelé epizódy, ktoré nakrútili po celom svete. Trailer tu:

Salomon Sentinel – freeridovka od Salomonu na rok 2011

13. decembra 2010

Salomon, ako jedna z mála spoločností ponechal freeridové lyže zo sezóny 2009-2010 aj na nasledujúcu sezónu. Slovami kartuziánskych mníchov „čo nie je deformované, netreba reformovať“. Ostatné firmy reformujú svoje lyže podľa najnovšej módy, marketingové oddelenia pracujú na plné obrátky zatiaľčo Salomon ostal verný osvedčenej kolekcii.

Deväť najlepších slalomiek sezóny 2010/2011

10. decembra 2010

Pozrite si deväť najlepších lyží, s ktorými si môžete zajazdiť na tvrdom až ľadovom svahu. Lyže testovali profesionálni lyžiari pod vedením olympijského víťaza Franca Klammera.

Freeridové videá týždňa. Dnes predstavíme Salomon

7. decembra 2009

Každý týždeň pre vás pripravíme niekoľko freeridových a freestylových videí. Dnes je to päť videí z dielne Salomon freeski TV. Internetová televízia Salomonu tu existuje už tri roky. Pozrite si úvodný teaser, dve videá z Aljašky, video o tom, ako sa točí a fotí lyžovanie a tiež jazdenie Kaj Zackrissona, ktorého poznáme z World Freeride Tour.

Zavrieť reklamu