Značka: Semmering

Lyžovačka v Dolnom Rakúsku

13. decembra 2018

Hneď ako začnú padať prvé snehové vločky, premení sa Dolné Rakúsko na zimný raj. Región je vďaka rozmanitým zážitkom na snehu veľmi atraktívny na kratšie i dlhšie dovolenky.

Objavte rozmanitosť Viedenských Álp – rebríček šiestich najlepších zjazdoviek

18. decembra 2015

Dolnorakúske lyžiarske strediská poskytujú ideálne podmienky pre aktívnych aj rekreačných lyžiarov vďaka svojej rôznorodosti, kvalitným svahom a skvelej ponuke služieb. Nájdete tu nenáročné rodinné zjazdovky, strmé svahy so 70 percentným sklonom, freeride zóny a pretekárske trate. Viete, ktoré stredisko je pre Vás to pravé?

Cez víkend otvára sezónu Semmering

17. decembra 2015

Zimná sezóna v stredisku Zauberberg Semmering odštartuje už tento piatok, 18. decembra 2015 a to na zjazdovkách Familienpiste a Panoramapiste v celodennom režime.

Sneží a bude zas! Na Semmering prišla zima

27. novembra 2015

Kedy to konečne vypukne? Kedy vyrazíme na lyže? To je momentálne tá najpálčivejšia otázka pre všetkých fanúšikov zimných športov a rovnako aj zamestnancov lyžiarskeho strediska Zauberberg Semmering.

Semmering Zau[:ber:]g – malé veľké stredisko

2. marca 2015

Viete ktoré je najväčšie európske stredisko s večerným lyžovaním ? Viete kde je najstaršia horská železnica v Európe ? Viete kde Veronika Velez-Zuzulová získala svoje prvé víťazstvo vo Svetovom pohári ? Na všetky 3 otázky je jedna odpoveď - Semmering.

Zavrieť reklamu