Značka: skicross

Reportáž zo skicrossu RedBull Hutten Rallye

3. februára 2012

Možno si pamätáte na akciu RedBull Hutten Rallye, o ktorej sme písali vlani. Tohto roku sa skicrossu ponad alpské chatky zúčastnil aj Slovák Tomáš Bartalský a medzi profíkmi sa dostal hneď do finále. Pretek je akousi kombináciou zjazdu, super G a obrovského slalomu.

V nedeľu organizujeme skicross v stredisku Salamandra pri Banskej Štiavnici

22. februára 2011

Snowmagazín spoločne s lyžiarskou školou Snowsports Academy a strediskom Salamandra resort pri Banskej Štiavnici organizuje verejný pretek v skicrosse pre malé detičky. Prihláste svoje deti, alebo sa prídite pozrieť na úžasnú akciu. Vlani štartovali na trati plnej prekážok, skokov a iných terénnych nerovností aj dve trojročné dievčatá.

Daron Rahlves vyhral skicross ponad alpské chatky

30. decembra 2010

Preteky sa volajú Red Bull Hüttenrallye. Štartuje sa hromadne, bez lyží, z chatky. Pretekári z nej vybehnú, obujú si lyže, potom súťažia na trati pripomínajúcej skicross avšak pomedzi (znamená ponad, cez a naprieč) alpské domčeky.

Extrémneho skicrossu na bežkách sa zúčastnili aj olympionici

15. marca 2010

Extrémne preteky, extrémne nasadenie, 130 pretekárov zo štyroch krajín a tiež extrémne počasie. To bol v skratke premiérový ročník Red Bull Nordix v Českej republike. Na Boží dar si aj v mrznúcu sobotu našlo cestu 1200 divákov. A rozhodne neľutovali, že nezostali doma pri krbe.

Zavrieť reklamu