Značka: Slovinsko

Začínate s lyžovaním? Na týchto miestach sa to určite naučíte

1. novembra 2018

Nikto nespadol z neba učený, a platí to aj pri lyžovaní. Ak patríte medzi tých, ktorým sa nepodarilo s týmto športom nadviazať vzťah počas lyžiarskeho výcviku na základnej alebo strednej škole, nezúfajte. Nikdy nie je neskoro začať.

Boli ste už v Slovinsku?

31. mája 2017

Slovinsko je pre turistov a milovníkov prírody čoraz obľúbenejšia destinácia. Láka kultúrou, ale najmä prírodou a veľmi častým dôvodov športovcov je splav jednej z najkrajších riek na svete - rieky Soča. Boli ste tam už?

Slovinské stredisko Kanin – bezchybné služby a terény

5. februára 2010

V tomto seriáli vám predstavíme zaujímavé a Slovákmi málo poznané strediská. Vybrali sme sa na štyri dni do Slovinska s cieľom poriadne si zalyžovať a povzbudiť šéftrénera LK Lokomotíva Igora pri Zimných svetových hrách seniorov v Kranjskej Gore. Igorove články o tréningu detí nájdete tu.

Lyžovanie na najväčšom slovinskom lyžiarskom stredisku – Pohorje

25. januára 2010

Reč bude o Maribore a stredisku, ktoré sa nachádza nad ním. Pred týždňom tu v slalome Svetového pohára získala za 15. miesto svoje potrebné body do rebríčka Veronika Zuzulová. Dnes si napíšeme o lyžovaní v tomto rezorte. Zo slovenských stredísk sa dá porovnávať asi iba s Jasnou.

Najnovšie vydanie

RELAX 2/2019

Objednať
Relax na Facebooku