Značka: svet zvierat

O ktorých oblastiach zvieracieho sveta sa dočítate v najnovšom Svete zvierat?

19. mája 2023

Vitajte vo Svete zvierat, v ktorom levy robia „svoje mačacie veci“ až 20 hodín denne ukryté pod prevismi skál a korunami akácií. So zapadajúcim slnkom sa menia na nebezpečných zabijakov so smrteľným zovretím čeľustí, ktoré udržia až desať minút, dovtedy, kým korisť konečne „nepovolí“.

Ste psíčkar alebo mačičkár?

25. februára 2023

Vedci zistili, že extrovertnejším ľuďom, ktorí túžia potešiť ostatných, sa páčia psíky. Väčší introverti a zvedavci majú radšej mačacie kožúšky.

Najnovší Svet zvierat nájdete v novinových stánkoch!

10. novembra 2022

Predstavte si, aké by to bolo krúžiť nad hladinou oceánu, keď vám vietor šľahá do tváre a na tele máte kvapky slanej vody. Celé mesiace tráviť na mori bez toho, aby ste videli kúsok zeme. Odolávať živlom v dobrom i zlom počasí. Aj o tom je najnovší Svet zvierat.

Vládkyne oceánov

16. augusta 2022

Púštne tvory sú fascinujúce suchozemské zvieratá. Ale, čo hovoríte na ich úplný protiklad, cicavce žijúce v obrovských oceánoch?

Aj vy sa môžete potopiť za žralokmi

29. júla 2021

Zabudnite na všetko, čo ste videli vo filme Čeľuste. Pri potápaní so žralokmi máte istotu, že zaručene pôjde o nezabudnuteľný a fascinujúci zážitok. V novom čísle časopisu Svet zvierat vám prinášame návod, ako a kde sa môžete pridať k najfantastickejším vodným predátorom.

Zavrieť reklamu