Značka: ted-ligety

Ligety sa zranil, nedokončí sezónu 2015/2016

28. januára 2016

Majster sveta, olympijský víťaz a fenomenálny zjazdár Ted Ligety nedokončí sezónu 2015/2016. Pri tréningu v stredisku Oberjoch si roztrhol krížový väz v pravom kolene.

Ted Ligety: Letná príprava 2014

6. októbra 2014

Ted Ligety - kráľ obrovského slalomu. Počas posledných sezón suverénne vyhral Svetový pohár v obrovskom slalome. Tak ako Ligety momentálne nejazdí nik na svete. Dvojnásobný držiteľ olympijského zlata a 23 násobný víťaz Svetového poháru (z toho 22-krát v obrovskom slalome).

Na Slovensku sa začali predávať okuliare Shred od Teda Ligetyho

12. marca 2012

Shredoptics je založená na našej láske k "Shreddingu" (angl. roztrhať, rozdupať, roztrhať) v akejkoľvek mysliteľnej podobe. Spoločnosť založil olympijský víťaz a celkový víťaz vo Svetovom pohári v obrovskom slalome - Ted Ligety. Okuliare teda nosia a skúšajú najlepší z najlepších.

Američania v lete natrénovali: Vonnová a Ligety vyhrali SP v Söldene

26. októbra 2011

Lindsey Vonn a Ted Ligety cez leto nezaháľali a prejavilo sa to aj v úvodnom koel Svetového pohára v rakúskom Soeldene. Obaja si pripísali po obrovskom slalome do rebríčka FIS prvých sto bodov. Z troch Slovákov na štartovej listine Žampa a Zuzulová pretek nedokončili. Barbara Kantorová do druhého kola pre stratu nepostúpila.

Víkend v SP: Vonnová vyhrala zjazd aj super kombináciu

20. decembra 2010

Víkend sa pre Svetový pohár nezačal šťastne, keď zrušili piatkový presunutý super G, kvôli extrémnym návalom snehu. Muži však jazdili: Walchhofer vyhral piatkový super G, Zurbriggen sobotňajší zjazd, Ligety neďalňajší obrovský slalom. Ženy to mali jednoduchšie: skórovala iba Vonnová.

Zavrieť reklamu