Značka: vitar

Maxi Vita Magnézium Stick pack

3. októbra 2023

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

Magnézium je prvok života 

7. júla 2023

Magnézium patrí medzi minerálne látky a veľmi dôležité prvky ľudského tela. Aby aj nie – podieľa sa na viac ako 300 enzymatických reakciách.

Kolagén a kĺby – spojenie, ktoré funguje

22. mája 2023

Keď sa povie kolagén, takmer každý si ho spojí s kĺbmi alebo s pleťou. Je to dané tým, že kolagén je veľmi obľúbený výživový doplnok pri problémoch súvisiacich s kĺbmi a významný pomocník v oblasti kozmetiky.

MaxiVita Magnézium Stick pack

18. mája 2023

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových vreckách pre komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

2,99 €

Maxi Vita Exclusive Podpora imunity

2. marca 2023

Posilňujte imunitu a obranyschopnosť organizmu príjmom vitamínov C, D a minerálnej látky zinku. Pohodlne formou šumivých tabliet s osviežujúcou príchuťou grepu a limetky.

Kolagén je zázrak pre pohybový aparát

13. júla 2022

O kĺboch a kostiach ani nevieme, kým nás nezačnú bolieť. Neuvedomujeme si, že im musíme venovať kvalitnú starostlivosť dávno predtým, než pocítime prvé príznaky poškodenia.

Zavrieť reklamu