Značka: cyklistické oblečenie

Užite si prvé jarné cyklovýlety

8. apríla 2024

Príprava na novú cyklistickú sezónu zahŕňa niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu užiť si jazdenie v pohodlí a bezpečí.

Ohŕňate nos nad chráničmi? Rozhodne by ste nemali

15. septembra 2023

Pripadajú vám chrániče ako niečo, čo je pod vašu úroveň? Zvyknete sa vybrať na adrenalínový trip bez nich a veríte, že sa vám nemôže nič stať? Takých tu bolo viac a nedopadli najlepšie. Fatálne následky môže spôsobiť aj tá najmenšia chvíľka nepozornosti.

Cyklistika v horúcom lete alebo ako si užiť cyklovýlet bez ujmy

26. júla 2023

Cyklistika v horúcom lete alebo ako si užiť cyklovýlet bez ujmy Užívate si slnko, vodu, drinky, grilovačky, zmrzlinu a najmä bicyklovanie? Nedokážu vás od jazdy odradiť ani stupne, ktoré sa na teplomere šplhajú vysoko nad 30? Klobúk dole, no nezabúdajte sa patrične pripraviť na svoje výlety a zabaliť si so sebou všetko potrebné na to, aby ste si ich maximálne užili.

Predstavujeme Melon! 

17. júla 2023

Veselé prilby, ktoré spájajú bezpečnosť s veselým dizajnom.

Ako jazdiť bezpečne po cestičkách pre cyklistov? Prinášame 9 zásad!

24. apríla 2023

Nielen cyklisti jazdiaci v premávke sa často dopúšťajú chýb, ktoré môžu mať fatálne následky. Sú pomerne časté aj u jazdcov, ktorí sa pohybujú výlučne po cestičkách pre cyklistov. Vinu za to nesú nedostatočná informovanosť alebo podceňovanie pravidiel bezpečnej jazdy.

7 tipov na vianočné darčeky pre cyklistov

5. decembra 2022

Máte doma vášnivého cyklistu a netušíte, čím ho prekvapiť pod stromčekom? Alebo chcete urobiť radosť sami sebe a potešilo by vás niečo praktické, čo by ste mohli využiť na cyklovýjazdoch? Prinášame vám 7 tipov na pekné vianočné darčeky, ktoré potešia každého zanieteného milovníka cyklistiky.

1 2 3 6
Zavrieť reklamu