Značka: domácnosť

Zamilujte sa! Pôvabný vidiecky štýl pohladí vašu dušu

12. júla 2021

Čistý vzduch, pomalé tempo a blízkosť prírody. Tým všetkým nás okúzľuje vidiek. Možno preto v toľkých ľuďoch vzbudzuje vidiecky štýl interiéru pozitívne pocity, sympatie či dokonca očarenie. Tak hurá na vidiek!

8 tipov, ako sa doma schladiť

28. júna 2021

Kto by sa netešil na leto? Ale keď už ho tu máme, vie nás aj pekne potrápiť. Dni, kedy teploty vonku presahujú tropické hodnoty, vyhovuje málokomu. Spoľahlivo ochladiť vie samozrejme klimatizácia, ale ak ju nemáte, nezúfajte - sú tiež iné spôsoby.

Ako zariadiť tú najlepšiu izbu pre deti?

21. júna 2021

Pre detské bývanie sú absolútne kľúčové dva aspekty: praktickosť a hravosť. Ako ich skĺbiť do jedného celku, ktorý pôsobí kompaktne a zároveň ponúka možnosť jednoduchej zmeny?

EKO pasca na komáre Pictoris od Stylies

12. júna 2021

Každoročná sezóna otravných komárov a ostatného lietajúceho hmyzu prináša skutočnú výzvu. Ako na nich? Inovatívne a najmä ekologické riešenie priáša švajčiarska značka Stylies.

Štýlová grilovačka na terase. Ako si ju pripraviť u seba doma?

10. mája 2021

Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Nezabúdajte však, že vydarená barbecue nie je len o grile a kvalitných surovinách. Dôležité je navodiť pohodu a príjemnú náladu. Podporte ju štýlovým ladením doplnkov a nápaditými prvkami.

1 2 3 7
Zavrieť reklamu