Značka: hyundai

Aerodynamický sedan Hyundai IONIQ 6 inšpiruje k novým zážitkom

15. mája 2023

Štýlový elektrický sedan Hyundai IONIQ 6 dorazil na Slovensko. Jeho cena začína na 46 490 eurách a hrdí sa elegantným aerodynamickým dizajnom, mimoriadnou efektivitou a technológiami, ktoré ocenia aj najnáročnejší zákazníci.

Hyundai IONIQ 6 je aerodynamický klenot so špičkovými parametrami

15. novembra 2022

Očakávaná novinka od automobilky Hyundai, elektrický streamliner IONIQ 6, je v predaji už aj na Slovensku. Jeho cena začína na 46 490 eurách a hrdí sa elegantným aerodynamickým dizajnom, mimoriadnou efektivitou a technológiami, ktoré ocenia aj najnáročnejší zákazníci.

Vodík: Budúcnosť áut?

14. marca 2022

Pomaly, ale isto sa posúvame čoraz bližšie k zelenšej budúcnosti. Čo to znamená? Jednou z možností je prechod od spaľovacích motorov k vodíkovému pohonu.

Zažiarte na cestách s najpredávanejším SUV na Slovensku

7. marca 2022

Vedeli ste, že Hyundai TUCSON sa stal najpredávanejším SUV roku 2021 na Slovensku? Mnohých oslovil svojím jedinečným dizajnom, modernými technológiami a vysokou úžitkovou hodnotou. Skvelou správou preto je, že TUCSON je teraz v ponuke vo výhodnej edícii Shine už od 23 290 €.

23 290 €

Testovali sme Hyundai Kona N Line+

23. júna 2021

Hyundai len nedávno oznámil produkciu ostrej Kony N. Toto červené autíčko však ňou nie je – ide o agresívnejšiu verziu štandardného modelu, ktorý zdieľa meno s populárnou značkou bikov.

16 790 €

Je nový Hyundai KONA ideálnym SUV aj pre vás?

23. júna 2021

KONA je SUV, ktorým Hyundai trafil klinec po hlavičke. Vďaka kompaktným rozmerom je skvele ovládateľná, má výrazný dizajn, pohodlný vyšší posed, plejádu bezpečnostných asistentov, modernú konektivitu, manuálnu a automatickú prevodovku, aj pohon všetkých kolies. Navyše teraz je v ponuke aj s balíkom výhod COOL v hodnote až 2 500 €.

Zavrieť reklamu