Značka: inšpirácia

Jedenásť spôsobov, ako podporiť kreativitu

6. januára 2023

Na každého môže platiť niečo iné, preto vyskúšajte, čo najviac vyhovuje vám. V tomto článku vám prinášame 11 tipov na podporu vašej kreativity.

Zútulnite si jesenný domov hrejivým textilom

3. októbra 2022

Ako vniesť do domova teplo? Okrem zapnutia kotla alebo priloženia do kachlí môžete pracovať aj s pocitovým teplom. O to sa postarajú vhodne zvolené farby a materiály bytového textilu.

Sedačka do obývačky – ktorá je tá pravá?

8. augusta 2022

Výber sedačky je pre väčšinu z nás dôležitým momentom, či už ide o zariaďovanie nového interiéru, alebo len výmenu tohto kúsku nábytku. Je stredobodom obývacej izby, púta na seba pozornosť a určuje úroveň nášho komfortu počas oddychu.

Šesť nápadov, ako oživiť detskú izbu

11. júla 2022

Plánujete cez prázdniny svojim ratolestiam vylepšiť ich kráľovstvo? Skvelé rozhodnutie. Pokiaľ sa vám chýbajú nápady, inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi.

Tri tipy na DIY záhradný nábytok a dekorácie

4. júla 2022

Chceli by ste nejako oživiť svoj záhradný priestor či terasu, ale radi by ste pridali ,,ruku k dielu”? Poďte sa pozrieť, ako môžete svojmu vonkajšiemu priestoru dodať šmrnc vlastnoručne vyrobenými kúskami.

Moderná kúpeľňa v prírodnom štýle

21. júna 2022

Obľuba prírodného štýlu neustále rastie. Okrem príjemného vzhľadu, ktorý pôsobí upokojujúcim dojmom je aj balzamom pre dušu. Do tohto trendu môžete pokojne ladiť i svoju aktuálnu kúpeľňu. Stačí zvoliť tie správne doplnky a efekt sa dostaví.

Zavrieť reklamu