Značka: jasna-adrenalin

Chopok prilákal freeridovú ligu

4. marca 2014

Saltá vpred, skoky zo skalného výbežku, čistý štýl jazdy, otočky na neupravenom svahu v najkrajších slovenských žľaboch na Chopku priniesli víťazstvo v CGC Jasná Adrenalín slovenskej freeriderke Stanislave Hajdukovej a Francúzovi Leovi Slamett v kategórii lyže. Prvé priečky v snowboarde patrili Rakúšanovi Alexandrovi Stadteiner a Fínke Mikaele Holsten. Významná medzinárodná súťaž vo freeridovom lyžovaní CGC Jasná Adrenalín predstavila 2. marca 2014 v Jasnej to najlepšie zo svetového lyžovania v prírodnom teréne medzi skalami.

Matej Hulej: Z Jasnej sa raz stane zastávka Freeride World Tour

2. decembra 2010

Matej organizuje preteky Jasná Adrenalín, kde sa každoročne stretávajú najlepší freeridoví lyžiari z Európy. Na Slovensku si preteky vybudovali pevnú tradíciu a posledné ročníky sú zaradené do série Freeride World Tour, ako jej kvalifikácia. O tom, kam sa v budúcnosti preteky posunú, ako sa zmenil štýl lyžovania a podobne sa dočítate v nasledujúcom rozhovore.

Jasnú Adrenalín vyhrala Katka Lehotská

24. marca 2010

Jasná adrenalín je jediný freeridový pretek na Slovensku a zároveň je široko akceptovaný v zahraničí. Ako skončil? Vyhrali traja Francúzi, ale medzi ženami si prvenstvo odniesla Slovenka, Katka Lehocká.

Jasná Adrenalín začne už o týždeň, tentokrát na Derešoch!

10. marca 2010

Už o týždeň môžete zažiť kúsok freeridového neba aj na Slovensku. Zasvetení vedia, že každoročne začiatkom jari sa u nás koná pretek CGC Jasná Adrenalín. Tento rok je však už druhýkrát po sebe začlenený do turné Freeride World Tour, ako jeho kvalifikácia. Jazdiť sa bude na Ďerešoch, semifinále a finále prebehne tak, ako po minulé roky v Lukovej kotlinke na Chopku.

Zavrieť reklamu