Značka: jeseň

9 dôvodov, prečo milovať jesenný beh

28. októbra 2023

Jeseň je farebná, malebná a voňavá. Behá sa jednoducho ľahšie ako cez leto či v zime. A ak začnete behávať ráno, uvidíte, ako sa vám zvýši kvalita života.

Nakopnite svoju imunitu! Pomôže vám týchto osem pomocníkov

28. novembra 2022

Premenlivé sychravé počasie, skoré vstávanie, stres alebo aj suchý vzduch, to všetko sú ideálne podmienky na oslabenie nášho imunitného systému – ohromne zložitého „orchestra“ orgánov, buniek a biochemických reakcií, ktorý nás chráni pred vírusmi a baktériami.

Jeseň: koniec sezóny alebo nová inšpirácia?

30. októbra 2022

Kto dokáže oceniť hojnosť farieb a nízke svetlo posledných poobedných slnečných lúčov, ten jesennú cyklistiku, beh, či vychádzky nevymení za nič na svete. Máte to tak aj vy? Tak v tomto článku nájdete aj ďalšie jesenné inšpirácie, ako si užiť jesenné dni.

ONLINE HLASOVANIE | Canon jesenná fotosúťaž!

19. októbra 2022

Rozhodnite o víťazoch Canon jesennej fotosúťaže prostredníctvom vašich hlasov na webe relaxmagazin.sk! Stačí overiť svoj e-mail a hlasovať za tri fotografie, ktoré sa vám najviac páčia.

Jeseň v Tatrách

10. októbra 2022

Vyrazte za dobrodružstvom do Vysokých Tatier a užite si neodolateľnú jesennú atmosféru. Perfektne stále počasie okúzli športovcov, turistov i rodiny s deťmi.

Inovácie v cyklo-oblečení. TOP 3 kúsky jesennej kolekcie Castelli

10. októbra 2022

Ste vášnivý cyklista, ktorý si potrpí aj na kvalitnej výbave a trendy oblečení? Trávite na bicykli veľa času a potrebujete funkčný praktický odev, ktorý má zároveň šmrnc? Značka Castelli prichádza aktuálne s množstvom noviniek a inovácií, ktoré by ste si mali minimálne obzrieť. Sme presvedčení, že si vyberiete.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu