Značka: kamzik

5 unikátov Vysokých Tatier

11. januára 2022

Týchto 5 vecí uvidíte len vo Vysokých Tatrách. Už sa vám to podarilo zažiť aj na vlastné oči?

Na bratislavskom Kamzíku sa skákalo z mostíkov

6. decembra 2013

Pre mnohých z Vás to určite nie je nová informácia, ale radi by sme aj ostatným aspoň trošku priblížili túto už pomaly zabudnutú časť histórie bratislavského Kamzíku, kde sa okrem bežeckého a zjazdového lyžovania aj skákalo s mostíkov.

49. ročník slalomu na suchu priniesol chladné počasie

16. novembra 2011

Každoročne v neskorom jesennom období organizujeme na bratislavskom Kamzíku – na cvičnej lúke preteky v slalome na suchu. Tohto roku to bol celkovo 49. ročník. Pretek sa stal legendárnym. Starí rodičia, ktorí slalom behali pred polstoročím sa v sobotu pozerali na beh svojich vnúčeniec.

Slalom na suchu bol prvýkrát bez dažďa a snehu

18. októbra 2010

Vlani, 17.-18. októbra sa vo Vrátnej lyžovalo. Tentoročný víkend prebehli už po 48-krát preteky v slalome na suchu v Bratislave, na Cvičnej lúke na Kamzíku. Vďaka lyžiarskemu oddielu ASC sa tu stretlo okolo 200 ľudí, ktorí sa zaujímajú o lyžiarske dianie v hlavnom meste a ich malí potomkovia súťažili v slalomových bránkach.

Freeride na bratislavskom Kamzíku? Nesmejte sa

19. januára 2010

V pondelok napadlo v Bratislave asi 30 centimetrov snehu. Keďže cez deň musíme zarábať peniaze na život, večer sme sa vybrali trošku polyžovať na bratislavskej Kolibe. Snehové vyhliadky boli dobré, neodolali sme. Pozrite sa sami... Nie, naozaj to nie je vtip.

Zavrieť reklamu