Značka: kia

Kia EV6 ťa inšpiruje na cestách

12. apríla 2024

Poď za hranice každodennosti s nezabudnuteľnou Kia EV6 a dopraj si dobrodružstvo v súlade s prírodou. Užívaj si každý moment na ceste, či už smeruješ na víkendový útek do hôr alebo na cestu k novým horizontom.

TEST | Kia Niro PHEV

3. decembra 2022

Nová Kia Niro sa vyrába v troch verziách – v čisto elektrickej, hybridnej a ako plug-in hybrid, ktorý sme mali možnosť otestovať. Úprimne, ak by sme si mali vybrať, tak siahneme práve po tomto variante, pretože kombinuje výhody oboch pohonov.

Kia EV6, zdroj inšpirácie

28. júla 2021

Plne elektrická Kia EV6 prináša na trh s crossovermi SUV dlhý dojazd, úctyhodný výkon bez emisií, veľmi rýchle nabíjanie aj nádherný dizajn.

Unikát: Revolučný elektromobil novej generácie KIA EV6.

15. júla 2021

Kia EV6 poháňaná výlučne elektrickou energiou má dizajn vozidla budúcnosti. Oplýva prelomovými technológiami, ktoré idú ruka v ruke s ekologickou filozofiou. Aby sme to zhrnuli: ide o sexi crossover s prekvapivo dlhým dojazdom, úctyhodným výkonom bez emisií a s veľmi rýchlym nabíjaním.

Nová Kia Sorento. Zvládne čokoľvek.

5. augusta 2020

Žijete aktívnym životným štýlom a neradi robíte kompromisy pri voľbe vozidla, pretože chcete, aby bolo ako vy, aby zvládlo čokoľvek? V tom prípade je nová Kia Sorento pre vás ideálnym spoločníkom na dobrodružných výjazdoch.

Test: Kia XCeed. Emotívny mestský pokoriteľ

20. decembra 2019

Už na pohľad je jasné, že napriek dizajnu posunutému smerom k SUV-čkam XCeed určite do terénu ťahať nebudete – koniec koncov, štvorkolka nie je ani v ponuke, nech už ste ochotní zaplatiť čokoľvek.

17 690 €
Zavrieť reklamu