Značka: magnézium

Maxi Vita Magnézium Stick pack

3. októbra 2023

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

Magnézium je prvok života 

7. júla 2023

Magnézium patrí medzi minerálne látky a veľmi dôležité prvky ľudského tela. Aby aj nie – podieľa sa na viac ako 300 enzymatických reakciách.

MaxiVita Magnézium Stick pack

18. mája 2023

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových vreckách pre komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

2,99 €

MaxiVita Magnézium Stick pack

4. októbra 2021

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorazových vreckách, ktoré umožňujú komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

Nakopnite sa k výkonu! Výživový poradca Jakub Podaný o strave a mineráloch pre bežcov.

19. júla 2021

Každé ráno vstávate za úsvitu, obujete si tenisky a absolvujete vašu dávku kilometrov. Beháte intervaly, kopce, úseky aj dlhé behy, no na pretekoch to aj tak nevidno. Správna strava, pitný režim a dopĺňanie vitamínov a minerálov vás môže nakopnúť a posunúť o kus ďalej nielen pri behu. Výživový poradca Jakub Podaný prináša hneď niekoľko tipov.

MaxiVita Magnézium Stick pack

27. júna 2021

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku.

2.99 €
Zavrieť reklamu