Značka: Malá Fatra

Jazda na terchovských kopaniciach

9. júna 2023

Terchová a jej okolie sa celej rodine postarajú o nezabudnuteľné leto. Prírodné cyklotraily pomenované po najnebezpečnejších plazoch sveta, bikepark s downhillovou traťou pre majstrov, ale aj nová cyklotrasa, ktorú si užijú aj najmenší cyklisti – to všetko je Terchová.

Ako dobre poznáte Malú Fatru, jedno z najkrajších pohorí na Slovensku?

10. januára 2022

Malá Fatra patrí k tým najkrajším pohoriam na Slovensku a jej vrcholy sa zaraďujú medzi tie najkrajšie vrcholy na turistiku. Okrem toho sú tu aj zaujímavé tiesňavy a kaňony, vodopády a jazerá. Vyskúšajte sa, ako dobre ich poznáte a inšpirujte sa spolu s nami, kam ísť na túru.

Najkrajšie trailové bežecké trasy na Slovensku

15. marca 2019

Behať na čerstvom vzduchu, zmerať si sily s kopcami a dostať sa z jedného krásneho miesta na druhé? Ak hľadáte správnu motiváciu na tréning, nechajte sa očariť magickými miestami, kam sa dostanete len pešo a s dobrou kondíciou.

Lyžiarske stredisko Vrátna

24. novembra 2012

Vrátna je malebná dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra. Ponúka možnosti nielen pre začiatočníkov a rodiny s deťmi, ale ulahodí aj skúseným lyžiarom a snowboardistom. Na svoje si prídu aj vyznávači extrémneho lyžovania alebo skialpinizmu.

Zavrieť reklamu