Značka: molltaler

10 tipov na skvelú lyžovačku v Európe

1. septembra 2018

V Európe nájdete veľa top lyžiarskych stredísk s perfektne upravenými svahmi dlhými niekoľko kilometrov a nádhernými výhľadmi. Pripravili sme pre vás 10 skvelých tipov.

Fotoreportáž z otvárania ľadovca Molltaler

23. novembra 2010

Tak ako každý rok opäť sme sa vybrali na akciu zvanú Molltaler Openning 2010. Poniektorí sme išli už od stredy, nakoľko bol dňa 17. novembra štátny sviatok. Ostatní štandardne – tri noci a tri dni. Nakoniec sa nás tu zišlo okolo 120 Slovákov.

Reportáž z víkendového Mölltaleru a Hochsteinu

14. februára 2010

Stredisko Flattach určite odporúčam všetkým, čo tam ešte neboli. Nie je to najväčšie stredisko v Rakúsku, ani najznámejšie a hoci na ľadovec pôsobí relatívne skromne, oplatí sa. Treba len sledovať predpovede, vymáknuť pekné počasie a potom už len tie výhľady na okolité hrebene a do dolín stoja za to.

Víkendové jazdenie na Mölttali: Tento rok bitka nebola

26. novembra 2009

Každoročne pred Vianocami chodí skupina ľudí pod záštitou cestovnej kancelárie Alpistour na testovanie lyží a s nimi spojené akcie na rakúskych ľadovcoch. Posledný víkend sa zišla viac ako stočlenná skupina na ľadovci Mölltaler. Keďže nikde v našom okolí nie je po snehu ani stopy, poďme sa pozrieť ako to vyzeralo na Mölltaleri posledný víkend.

Zavrieť reklamu