Značka: more

Windsurfing a kiting v Chorvátsku

6. júna 2019

Board Academy ponáka aj toto leto aktívne dovolenky na Pelješaci v Chorvátsku, kde vás naučíme windsurfing a kiting. Ako bonus paddleboarding, potápanie pre deti, wakeboarding a ďalší program.

Severný Peloponéz – očarujúca časť gréckeho vidieka

24. júla 2018

Baľte kufre, vyrážame za oddychom na nádherné pláže obkolesené hornatou krajinou, za poznávaním histórie starovekých civilizácií a hlavne za zábavou pri gréckej hudbe, chutnom jedle a dobrom miestnom víne.

Koufonisia – grécky raj na Zemi

27. júla 2017

V Grécku je mnoho ostrovov, ktoré ešte nie sú preplnené turistami. A pritom sú nádherné. Grécky ostrov Koufonisia patrí k súostroviu Kyklady, ktoré sú typické bielymi domčekmi a čistým tyrkysovým či blankytným morom.

Phi Phi – ostrovný raj v Thajsku

14. júla 2017

Šesť malých ostrovčekov, z ktorých hlavné sú Koh Phi Phi Don a Koh Phi Phi Leh, tvorí toto nádherné súostrovie.

Venezuela – krajina, ktorá má všetko

10. júla 2017

Venezuela má všetko: džungľu, pláže, hory, rieky a vodopády. Aj ten najvyšší vodopád sveta je práve vo Venezuele a jeho meno je Salto Ángel. V tejto latinskoamerickej krajine sa dohovoríte po španielsky.

Pádlovanie v Grécku – krajine plnej nádherných ostrovov

8. júla 2017

Grécko je úžasná krajina, pri ktorej mnohokrát stratíte reč. Také množstvo rôznych ostrovov a toľko jedinečných pláží robí z Grécka „krajinu snov“. Ak sa vyberiete do Grécka a uvidíte jeho čisté vody a ohromujúcu prírodu plnú divého života, zmení sa vaše vnímanie toho, čo je to „raj na Zemi“.

Najnovšie vydanie

RELAX 6/2019

Objednať
Relax na Facebooku